Lepojamies! Koha triumfē pasaules junioru čempionātā

Komentāri
Lepojamies! Koha triumfē pasaules junioru čempionātā
Foto: LETA

Talantīgā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha svētdien Tokijā triumfēja pasaules junioru čempionātā.

Svara kategorijā līdz 58 kilogramiem Koha raušanā tika galā ar 99 kilogramiem, bet grūšanā pacēla 120 kilogramus, kas summā deva 219 kilogramus un par vienu kilogramu ļāva apsteigt par favorīti uzskatīto ķīnieti Čuņjaņu Janu. Koha par pieciem kilogramiem pārspēja savu personīgo un arī Latvijas rekordu. Koha 2014.gadā guva otro vietu pasaules junioru čempionātā, 2015.gadā palika sestā, bet pērn pāris pusotru mēnesi pirms Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm izcīnīja ceturto vietu svarā līdz 53 kilogramiem. Toreiz viņa summā pacēla 195 kilogramus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētdienas sacensībās Kohai raušanā rezultatīvi bija visi trīs piegājieni, kuros tika pacelti attiecīgi 93, 96 un 99 kilogrami. Latviete tika pie mazās sudraba godalgas, jo konkurente no Ķīnas pacēla 100 kilogramus. Arī grūšanā Kohai visi gājieni bija veiksmīgi, tiekot galā ar 111, 117 un 120 kilogramiem. Tikmēr ķīniete izšķirošajā gājienā nepacēla 120 kilogramus, kas nozīmēja latvietes triumfu sacensībās.

Trešo vietu ar 213 kilogramiem guva Ratanapona Pakarata no Taizemes. Kā zināms, karjeras lielāko sasniegumu Koha guva pērn, kad izcīnīja ceturto vietu Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Savukārt šogad aprīlī viņa guva sudrabu Eiropas čempionātā pieaugušajiem, ko pievienoja pērn gūtajai bronzas medaļai. Tāpat viņa karjerā kļuvusi par daudzkārtēju junioru un jauniešu vecuma grupu laureāti. Pasaules čempionātā junioriem Koha drīkstēs sacensties arī nākamgad.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl