Komentāri
Lepojamies! Koha otro gadu pēc kārtas uzvar Eiropas junioru čempionātā
Foto: SIPA USA/ SCANPIX ()

Latvijas talantīgā svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien otro gadu pēc kārtas uzvarēja Eiropas čempionātā U-20 vecuma grupā, kas šoreiz risinās Izraēlā.

Koha startēja svara kategorijā līdz 58 kilogramiem. Uz šo kategoriju viņa pārgāja pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, kur palika ceturtā svarā līdz 53 kilogramiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdienas sacensībās otro vietu guva spāniete Alva Sančesa, bet trešā palika Medelina-Bijanka Moilija no Rumānijas.

Foto: Rebekas Kohas lielais iznāciens Rio olimpiskajās spēlēs

Koha pašlaik ir vien 18 gadus veca un Eiropas junioru čempionātā triumfēja otro gadu pēc kārtas. 2014.gadā viņa tika pie sudraba, bet 2013.gadā – pie bronzas.

Pirms tam nedēļas nogalē Elmārs Koleda ieņēma septīto vietu svarā līdz 56 kilogramiem.

Eiropas junioru un U-23 čempionāts risināsies visu šo nedēļu. Otrdien Latvijai ir labas izredzes uz vēl vienu medaļu, jo svarā līdz 77 kilogramiem viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru būs 17 gadus vecais Ritvars Suharevs.

Kā zināms, Koha ir viena no piecām pretendentēm uz šī gada Latvijas labākās sportistes balvu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl