Lēmums par “US Open” norisi varētu tikt pieņemts jūnijā

Pievienot komentāru
Lēmums par “US Open” norisi varētu tikt pieņemts jūnijā
AP/SCANIPX

Lēmums par šī gada ASV atklātā čempionāta norisi varētu tikt pieņemts jūnijā, paziņojuši rīkotāji. “US Open” šogad jānorisinās no 31.augusta līdz 14.septembrim.

“Neesam nosprauduši noteiktu datumu, kurā pieņems lēmumu, jo viss noris ļoti ātri,” intervijā “New York Times” atklāja ASV Tenisa asociācijas (USTA) vadītājs Maikls Douzs. “Domāju, tas varētu būt jūnija otrajā pusē, kaut kad jūnijā.”

Jau ziņots, ka koronavīrusa izplatības dēļ pirms pāris nedēļām tika atcelts šī gada tenisa sezonas “Grand Slam” trešais turnīrs – Vimbldonas čempionāts.

Atklātajā ērā šī būs pirmā reize, kad nenorisināsies prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tikmēr sezonas otrais “Grand Slam” turnīrs – Francijas atklātais čempionāts – no vasaras sākuma pārcelts uz rudeni. “Roland Garros” turnīram šogad bija jānotiek no 25.maija līdz 7.jūnijam, bet tagad tas iecerēts no 20.septembra līdz 4.oktobrim.

Pēc Vimbldonas čempionāta apturēšanas sekoja Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) un Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) paziņojums, ka sezona apturēta vismaz līdz 13.jūlijam.

Šobrīd atcelta visas zāles seguma sezona. Zem lielas jautājuma zīmes ir arī Jūrmalas WTA “International” turnīrs, kuram jāsakās 20.jūlijā jeb nedēļu pēc datuma, kad provizoriski vajadzētu atsākties sezonai.