Komentāri

Slavenais amerikāņu golfa spēlētājs Taigers Vudss noliedz, ka arestā, ko viņš piedzīvoja pirmdien, bija iesaistīts alkohols.

Palmbīčas rajona policija pirmdien ziņoja, ka patlaban 41 gadu vecais Vudss netālu no savām mājām tika apcietināts pirmdien plkst. 3.00 pēc vietējā laika. Četras stundas vēlāk viņam bija tiesa, bet vēl pēc aptuveni četrām stundām sporta leģenda tika atbrīvots. Pirmdienas vakarā pats Vudss izplatīja paziņojumu, kurā uzsvēra, ka alkohols nebija iemesls viņa arestam, ko sportists nosauca par “negaidītu reakciju” uz recepšu medikamentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Saprotu nopietnību izdarītajam un uzņemos pilnu atbildību par notikušo,” paziņojumā pauda golferis. “Vēlos, lai publiski būtu zināms, ka alkohols nebija iesaistīts. Radās negaidīta reakcija uz recepšu medikamentiem, un es neapzinājos, ka medikamentu sajaukums ietekmēs mani tik spēcīgi.”

“Vēlētos no visas sirds atvainoties savai ģimenei, draugiem un faniem,” teica 41 gadu vecais sportists. “Arī es pats sagaidu no sevis vairāk. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai tas vairs neatkārtotos.”

Vudss karjeras laikā pasaules ranga līdera godā aizvadījis 683 nedēļas. Pēc karjeras labākajiem gadiem viņu piemeklēja savainojuma likstas, kā arī plašu rezonansi ieguva seksa skandāls, un Vudss pat atstāja pasaules ranga labāko piecdesmitnieku. Viņš gan spēja atgūties un 2013. gada martā atgriezties līdera godā, noturoties tajā līdz 2014. gada maijam.

Aprīlī Vudss paziņoja, ka viņam veikta muguras operācija, kas golferim bija ceturtā pēdējo trīs gadu laikā. Operācijas dēļ viņš nevar sportot vismaz sešus mēnešus, līdz ar to Vudsam sezona beidzās tā pa īstam nesākusies. Iepriekšējais turnīrs Vudsam bija februārī Dubaijā notikušās “Desert Classic” sacensības, taču muguras sāpju dēļ viņš izstājās jau pēc pirmās kārtas.

Lasi vēl