Leģendārais britu sporta menedžeris Barijs Hērns pārcietis sirdstrieku un sekojošo operāciju

Pievienot komentāru
Leģendārais britu sporta menedžeris Barijs Hērns pārcietis sirdstrieku un sekojošo operāciju
PA/SCANPIX

Britu sporta leģenda, “Matchroom Sport” aģentūras dibinātājs Barijs Hērns 71 gada vecumā pārcietis sirdstrieku un sekojošo operāciju.

Barijs Hērns savu karjeru sportā iesāka ar snūkera organizēšanu. Viņa dibinātā aģentūra “Matchroom Sport” aģentūra pārstāvējusi virkni pasaules klases spēlētāju ar Ronniju O’Salivanu priekšgalā.

Barijs Hērns joprojām ir Pasaules dārtu korporācijas valdes priekšsēdētājs, līdz 2010.gadam bija Pasaules profesionālā biljarda un snūkera asociācijas vadītājs. Nodarbojies ar pūla, boulinga, golfa, galda tenisa un profesionālās makšķerēšanas organizēšanu.

1987.gadā Hērns seniors organizēja pirmo boksa cīņu starp Frenku Bruno Džo Bagneru. Barijs bijis menedžeris tādām britu boksa leģendām kā Kriss Jūbenks, Naidžels Bens , Lenokss Luiss.

Šobrīd viņa dēls Edijs Hērns pārstāv WBA, WBO un IBF smagā svara čempionu Entoniju Džošua, savulaik absolūto čempionu 1.smagajā svarā ukraini Oleksandru Usiku, viņa tautieti, daudzu vērtējumā šobrīd pasaules labāko bokseri Vasilu Lomačenko un daudzus citus izcilus sportistus.

Edijs savā tvitera kontā izteica paldies visam Nacionālajam veselības servisam un īpaši mediķiem, kas rūpējās par viņa tēvu.