Leģendārais bokseris Pakjao jūnijā aizvadīs cīņu par WBA čempiona jostu

0 Komentāru
Leģendārais bokseris Pakjao jūnijā aizvadīs cīņu par WBA čempiona jostu
Autors: MMAmania.com

Astoņu svara kategoriju pasaules čempions boksā filipīnietis Menijs Pakjao jūnijā aizvadīs cīņu par Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempiona titulu svara kategorijā līdz 66,68 kilogramiem. Viņa pretinieks būs argentīnietis Lukas Martins Matisse, ziņo britu laikraksts “The Sun”. 

“Man patīk pretinieka agresīvais cīņas stils, līdzjutējiem tas ir ļoti svarīgi. Matisse nav netīrs bokseris, es viņu cienu.  Es trenēšos un koncentrēšos gaidāmajai cīņai,” – pauda Pakjao.

Pēdējo cīņu Pakjao aizvadīja 2017. gada 2. jūlijā, zaudējot pēc punktiem Austrālijas bokserim Džefam Hornam. 2018. gada janvārī Matisse cīņā par vakanto čempiona titulu 8. raundā ar nokautu pieveica Tevo Kiramo no Taizemes.

39. gadu vecā Filipīnas boksera rēķinā ir 59 uzvaras, tai skaitā 38 ar nokautu, septiņi zaudējumi un divi neizšķirti. Viņš ir vienīgais bokseris, kam izdevies kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās svaru kategorijās. Savukārt Matisse ir izcīnījis 39 uzvaras, četras reizes zaudējis, bet viena cīņa noslēdzās neizšķirti.

 

0 Komentāru