Laurai Ikauniecei-Admidiņai triumfs IAAF Challenge kopvērtējumā

Komentāri
Laurai Ikauniecei-Admidiņai triumfs IAAF Challenge kopvērtējumā
Foto: LETA

Svētdien Francijas pilsētā Talansā beidzās tradicionālās Decastar sacensības daudzcīņniekiem. Šīs sacensības bija pēdējās (14.) IAAF Combined Events Challenge seriālā. Mūsu sportiste Laura Ikauniece – Admidiņa pirmo reizi kļuva par Challenge seriāla uzvarētāju.

Katram daudzcīņniekam sezonas laikā tiek summētas trīs veiksmīgāko septiņcīņu (vīriešiem – desmitcīņas) punktu summas, sasniegtas tieši šo 14 sacensību ietvaros. Talansā sievietēm septiņcīņā uzvarēja Ģ.Živocka-Farkaša no Ungārijas – 6306 p.

Mūsu rekordiste, pasaules čempionāta bronzas medaļas laureāte Laura Ikauniece-Admidiņa šajās sacensībās nepiedalījās, jo vasarā bija aizvadījusi trīs lieliskus startus (Gecisā – 6436 p.; Eiropas kausos Inovroclavā – 6470 p. un Pekinā – 6516 p.). Kopsumma – 19 422 p. izrādijās visiespaidīgākā, un Laura pirmo reizi kļuva par Challenge seriāla uzvarētāju. Šā panākuma vērtība ir 30 000 ASV dolāru.Tuvākā sāncense vācu septiņcīņniece Klaudija Rāta apsteigta par 213 p., bet Annika Vetere no Nīderlandes – par 310 p. Visus trīs veiksmīgus startus bija veikušas tikai 14 septiņcīņnieces. Savukārt pasaules čempione Džesika Enisa-Hilla (Lielbritānija) divos startos bija savākusi 13 189 p. , bet vicečempione Braijena Teisena-Ītone – 13 362 p.

Tā kā vērtēti tika arī Eiropas kausu izcīņas rezultāti, tad vairāku simtu daudzcīņnieču vidū ir arī Saija Bikanova – 5207 p., Jolanta Kaupe – 4893 p. un Ilona Dramačonoka – 4781 p.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl