Komentāri
Laupīšanas laikā ar nazi savainota divkārtējā Vimbldonas čempione Kvitova
Foto: EPA/LETA

Divkārtējo Vimbldonas tenisa čempionāta uzvarētāju Petru Kvitovu no Čehijas savainojis ar nazi bruņojies zaglis, kurš ielauzies viņas dzīvoklī.

Pašlaik 26 gadus vecajai Kvitovai zaglis uzbrucis otrdienas rītā. Kā pavēstījuši sportistes pārstāvji, tā esot bijusi laupīšana, kurā iebrucējs neesot zinājis, ka viņa ir slavena tenisiste. Sportistes dzīvībai briesmas nedraud, taču viņai ir grieztas brūces uz kreisās rokas. “Kā jūs jau daudzi dzirdējāt, šodien manā dzīvesvietā man kāds uzbruka ar nazi,” Kvitova pavēstījusi savā tvitera kontā. “Cenšoties aizstāvēties, tika savainota mana kreisā roka. Es trīcu, tomēr priecājos būt dzīva.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trauma ir smaga un man būs nepieciešama speciālistu apmeklēšana, tomēr, ja pazīstiet mani, ziniet, ka esmu spēcīga un cīnīšos,” uzsvērusi čehiete. Uzbrucējs gan vēl neesot notverts. Kvitova šobrīd ārstē pēdas savainojumu, kas viņai liegs piedalīties Hopmena kausa izcīņā. Šis turnīrs sāksies 1.janvārī, bet viņas vietu šajās sacensībās Čehijas izlasē ieņems Lūsija Hradečka. Zīmīgi, ka par šo tika paziņots vien pavisam neilgi pirms incidenta.

Kvitova savu jauno sezonu iecerējusi iesākt ar WTA “Premier” turnīru Sidnejā, lai pēc tam piedalītos Austrālijas atklātajā čempionātā, kas sāksies 16.janvārī. Tomēr, tā kā Kvitova raketi tur tieši ar kreiso roku, pilnīgi iespējams, ka otrdienas rīta incidents viņai liks izlaist nākamā gada pirmo “Grand Slam” turnīru. Pasaules rangā Kvitova pašlaik ieņem 11.vietu, bet par Vimbldonas čempioni viņa kļuva 2011. un 2014.gadā. Karjeras laikā čehiete uzvarējusi 19 turnīros.

Lasi vēl