Komentāri
Latvijas volejbolā turpinās valdīt Atis Sausnītis
Foto: LETA

Latvijas Volejbola federācijas biedru kopsapulcē piektdien prezidenta amatā uz vēl vienu termiņu pārliecinoši tika ievēlēts Atis Sausnītis, kurš bija vienīgais pretendents uz šo amatu, atklāja LVF sacensību koordinatore Ināra Brokāne.

Par Sausnīti balsoja 53 no 58 balstiesīgajiem kopsapulces biedriem. Tikmēr LVF valdē ievēlēti Māris Pēkalis, Andris Rāviņš, Ainārs Mežulis, Elmārs Rudovičs un Vadims Jerošenko, kuri tajā atradās arī iepriekšējā sasaukumā, kamēr valdei pievienojušies Boriss Kolčins, Gunta Paegle, Aivis Mirbahs un Jānis Trupovnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to valdē vairs nebūs Māra Orupa, Mareka Segliņa, Rolanda Keršuļa un Andra Blakas.

Sausnītis LVF prezidenta amatā būs trešo termiņu. Pirmo reiz viņš šos pienākumus pildīja no 2004. līdz 2008.gadam, tad LVF vadīja Almers Ludviks, bet amatā Sausnītis atgriezās 2013.gada janvārī.

Pirmdien vairāki pašmāju volejbola sabiedrības aktīvisti, starp kuriem ir arī pazīstami treneri un spēlētāji, izplatīja atklātu vēstuli, aicinot uz godīgu un atklātu diskusiju, lai uzlabotu pašreizējo situāciju šajā sporta veidā.

Kā atklāja Brokāne, tad biedru kopsapulcē uzstājušies arī šīs vēstules iniciatori, norādot uz nepilnībām federācijas darbā. “Notika diskusija, tika nolemts veidot iniciatīvas grupu, lai uzlabotu federācijas darbu, tomēr nekāda šķelšanās nenotika un visi vienojās, ka jāstrādā un jādarbojas kopā,” sacīja LVF pārstāve.

Minētās vēstules autori iepriekš norādīja, ka dažādos veidos savas kompetences un iespēju robežās viņi esot centušies aktualizēt problēmjautājumus, “taču dzirdīgas ausis LVF neesam sastapuši”. Visbiežākās un populārākās atrunas esot bijušas, ka federācijai nav finanšu līdzekļu un cilvēku resursu.

Vēstuli parakstīja daudzi volejbola treneri, spēlētāji, organizatori, komandu vadītāji un bērnu vecāki, starp kuriem ir tādi šajā sporta veidā ļoti labi zināmi cilvēki kā Aigars Birzulis, Gundars Celitāns, Ance Auziņa un Ruslans Sorokins.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl