Komentāri
Latvijas volejbola izlase piekāpjas Igaunijai, netiekot uz Eiropas čempionātu
Foto: LETA ()

Latvijas volejbola izlase izšķirošajā spēlē par vietu 2017.gada Eiropas čempionātā svētdien ar rezultātu 0-3 (20:25, 19:25, 16:25) izbraukumā piekāpās Igaunijai.

Abu komandu pirmajā mačā pirms nedēļas Jelgavā uzvaru piecos setos izcīnīja Igaunija. Tas nozīmēja, ka šodienas spēlē Latvijai bija nepieciešams obligāti uzvarēt.

Ja pirmajā spēlē Latvijai serve sagādāja daudz problēmu, svētdienas mačs sākās ar diviem Denisa Petrova “eisiem”. Seta pirmajā pusē Latvijas izlase ilgstoši saglabāja nelielu vadību, tomēr vidū Igaunija pārņēma vadību ar 12:11, bet pirms otrā tehniskā pārtraukuma panāca jau divu punktu pārsvaru. Turpinājumā Latvija vēl vairākkārt kļūdījās un pirmajā setā pilnībā atdeva iniciatīvu pretiniekiem, ciešot neveiksmi ar 20:25.

Foto

Arī otrais sets sākās ar Latvijas izlases kļūdu un pirmajā tehniskajā pārtraukumā tā devās, kad atradās iedzinējos ar 5:8. Savukārt vēl pēc brīža rezultāts jau bija 5:10. Kaut seta beigu daļā vēl izdevās pietuvoties līdz 19:22, lauzt cīņas gaitu neizdevās un tika ciesta neveiksme ar 19:25.

Trešajā setā spēles gaita nemainījās – jau pie rezultāta 1:4 Raimonds Vilde ņēma pirmo pusminūtes pārtraukumu, bet pie 5:10 to nācās darīt vēlreiz. Cīņas gaita vairs netika salauzta un Latvija samierinājās ar zaudējumu, dueļa beigās praktiski apstājoties.

Latvijas volejbola izlase vienīgo reizi Eiropas čempionāta finālturnīrā spēlējusi 1995.gadā, kad Grieķijā ieņēma 11.vietu. Toreiz viens no līderiem bija pašreizējais valstsvienības galvenais treneris Raimonds Vilde, kurš gan finālturnīrā traumas dēļ nepiedalījās.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl