Latvijas volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā revanšējas Slovākijai

0 Komentāru
Latvijas volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā revanšējas Slovākijai
Foto: CEV.LU

  Latvijas vīriešu volejbola izlase piektdien Horvātijas pilsētā Rovinjā 2017.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē uzvarēja Slovākiju, revanšējoties tai par zaudējumu pirmā sabraukuma spēlē.

Latvijas volejbolisti otrā sabraukuma pirmajā mačā guva uzvaru ar 3-1 (25:17, 25:22, 17:25, 25:22), revanšējoties par pirms nedēļas piedzīvoto zaudējumu 0-3.

Spēli Raimonda Vildes trenētā Latvijas izlase sāka ļoti apņēmīgi, jo pirmajā setā guva pirmos sešus punktus, bet to pašu atkārtoja arī pie rezultāta 9:3, panākot komfortablo 15:4. Turpinājumā pretinieki starpību gan samazināja līdz pieciem punktiem 13:18, tomēr Latvijas uzvaru pirmajā setā apdraudēt nespēja.

Otrajā setā cīņa bija līdzīgāka. Sākumā Latvija bija iedzinējos ar 2:3, taču tad guva piecus punktus pēc kārtas un ieguva vadību, kuru noturēja līdz pat seta beigām, šoreiz gan vairāk par trīs punktiem neatraujoties.

Līdzīga cīņa turpinājās ar trešajā setā, kurā Latvijai bija divu punktu deficīts 6:8, tad uz brīdi izdevās pārņemt vadību 9:8, tomēr pēc tam sekoja pretinieku ofensīva, Vildes komandai nonākot iedzinējos ar 11:17. Atspēlēties neizdevās un slovāki guva svarīgu uzvaru setā, kas viņiem var noderēt, ja kvalifikācijas beigās nāksies rēķināt savstarpējo spēļu rezultātus.

Tikmēr ceturto setu Latvija sāka slikti, nonākot iedzinējos ar 1:4, tomēr spēja atspēlēties un pierādīt, ka šajā mačā ir labāki. Tiesa seta un cīņas izskaņā, kad Latvija bija vadībā ar 24:18, netika izmantotas četras mačbumbas.

Kvalifikācijas turnīra turpinājumā piektdien Latvijas izlase tiksies ar Izraēlu, bet sestdien gaidāms duelis pret mājinieci Horvātiju.

0 Komentāru