Latvijas volejbola izlase EČ finišē 16.pozīcijā

0 Komentāru
Latvijas volejbola izlase EČ finišē 16.pozīcijā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas vīriešu volejbola izlase 2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīru noslēgusi 16.pozīcijā, liecina Eiropas Volejbola konfederācijas  publicētais vietu sadalījums pēc astotdaļfinālu aizvadīšanas.

Latvijas volejbolisti svētdien Ostravā astotdaļfinālā ar 0-3 zaudēja Itālijai.

Astotdaļfināla fāze noslēdzās pirmdien, kad kļuva zināmas visas astoņas komandas, kas turpinās Eiropas meistarsacīkstes ceturtdaļfinālā.

Uzreiz aiz pirmā astoņnieka palika Tokijas olimpisko spēļu čempione Francija, tālāk sekoja Turcija, Bulgārija, Somija, Ukraina, Horvātija, Portugāle un Latvija. Pirmā no izlasēm, kas nepārvarēja grupu turnīru, ir Baltkrievija, kas meistarsacīkstes noslēgusi 17.vietā. Aiz tās palika Beļģija, Slovākija, Spānija, Igaunija, Grieķija, Ziemeļmaķedonija un Melnkalne.

Vietu noteikšanā tika ņemti vērā grupās saniegtie rezultāti.

Otrdien un trešdien tiks noskaidrotas pusfinālistes. Otrdien notieks Polijas – Krievijas un Nīderlandes – Portugāles dueļi, bet trešdien gaidāma Čehijas – Slovēnijas un Itālijas – Vācijas spēkošanās.

Grupas turnīrā Tallinā Latvija ar 3-1 pārspēja Igauniju, ar 2-3 piekāpās Horvātijai un Slovākijai, ar 1-3 atzina Vācijas un ar 0-3 – Francijas pārākumu.

Eiropas čempionāta finālturnīrs notiek Igaunijā, Somijā, Polijā un Čehijā, piedaloties 24 izlasēm, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās. Izslēgšanas turnīrā iekļuva katras apakšgrupas četras labākās komandas.

0 Komentāru