Latvijas vīriešu volejbola izlases kandidātu sarakstā paliek 17 spēlētāji

0 Komentāru
Latvijas vīriešu volejbola izlases kandidātu sarakstā paliek 17 spēlētāji
INSTAGRAM

Latvijas vīriešu volejbola izlases kandidātu sarakstā palikuši 17 spēlētāji, kas turpina gatavoties septembrī gaidāmajam Eiropas čempionāta finālturnīram.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika atskaitīti Pāvels Jemeļjanovs, Patriks Pinka, Vladislavs Sušickis un Markuss Cielavs, informē Latvijas Volejbola federācija.

Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls norādīja, ka atskaitītie spēlētāji ir gatavi nepieciešamības gadījumā pievienoties komandai.

Pārbaudes spēles Daugavas sporta namā skatītāju klātbūtnē notiks 6.augustā plkst.19 un 7.augustā plkst.17.30. Spēles pārraidīs televīzijas kanāls “Best4Sport”. Biļetes uz spēlēm var iegādāties personas, kas ar sertifikātu var apliecināt vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanu.

Pārbaudes spēlēs pret Somiju tiks iesaistīti 16 mūsu spēlētāji, jo nepiedalīsies Kristaps Platačs, kuram ir neliels savainojums un vajadzīga nedēļa pusotra atlabšanai.

Pēc pirmajām pārbaudēm sekos arī izbraukuma mači – 13., 14., un 15. augustā pret čehiem, kā arī 22. un 23. augustā pret grieķiem.

Galvenais treneris atklāja, ka uz pārbaudes mačiem Čehijā dosies 16 volejbolisti, bet pēc tam Grieķijā jau būs tie 14 spēlētāji, kuri pēcāk brauks uz Eiropas čempionāta finālturnīru.

Jau vēstīts, ka Eiropas čempionāta finālturnīrs notiks 1.-19. septembrī Igaunijā, Somijā, Polijā un Čehijā, piedaloties 24 izlasēm.

Latvija nokļuvusi D grupā – Tallinā sacentīsies arī Igaunija, Francija, Vācija, Slovākija un Horvātija. Latvija mačā ar mājiniekiem igauņiem atklās grupas spēles 1.septembrī. 4.septembrī Latvijas volejbolisti spēlēs ar Horvātiju, 6.septembrī – ar Slovākiju, 7.septembrī – ar Vāciju un 8.septembrī – ar Franciju.

Labākās četras komandas katrā no četrām grupām iekļūs astotdaļfinālā.

A grupā Krakovā spēlēs Polija, Beļģija, Serbija, Ukraina, Grieķija un Portugāle.

B grupā Ostravā tiksies Čehija, Itālija, Slovēnija, Bulgārija, Baltkrievija un Melnkalne.

C grupā Tamperē spēkosies Krievija, Somija, Nīderlande, Turcija, Spānija un Ziemeļmaķedonija.

Latvijas izlases kandidātu saraksts dalībai Eiropas čempionāta finālturnīrā:

cēlāji – Deniss Petrovs (Ņižņijnovgorodas ASK, Krievija), Edvīns Skrūders (Jēkabpils “Lūši”), Jānis Jansons (Nikosijas “Apoel”, Kipra);

otrā tempa uzbrucēji – Romāns Saušs (“Valepa”, Somija), Jānis Medenis, Kristaps Šmits (abi – Jēkabpils “Lūši”), Atvars Ozoliņš (“Parnu”, Igaunija), Edvarts Buivids (“Lindaren Volley Amriswill”, Šveice);

diagonālie spēlētāji – Kristers Dardzāns (Jēkabpils “Lūši”), Hermans Egleskalns (Pirejas “Olympiacos”, Grieķija), Kristaps Platačs (“Parnu”, Igaunija);

pirmā tempa spēlētāji – Renārs Pauls Jansons (“RTU Robežsardze”/”Jūrmala”), Toms Švans (“Parnu”, Igaunija), Gustavs Freimanis, Vladislavs Blumbergs (abi – Jēkabpils “Lūši”);

“libero” – Ingars Ivanovs (“RTU Robežsardze”/”Jūrmala”), Artems Petrovs (“Lotos”).

0 Komentāru