Latvijas vīriešu orientēšanās izlasei 23.vieta Pasaules kausa posmā stafetē

INSTAGRAM

Latvijas vīriešu izlase svētdien Pasaules kausa posmā orientēšanās sportā Zviedrijā izcīnīja 23.vietu stafetē, kamēr sieviešu izlase ieņēma 29.vietu.

Vīriešiem uzvarēja Zviedrijas pirmā komanda ar Albinu Ridefeltu, Simonu Hektoru un Gustavu Bergmanu sastāvā, kas finišēja pēc stundas 52 minūtēm un 48 sekundēm.

Tikai sekundi zaudēja Norvēģijas pirmā komanda un 12 sekundes – Šveices pirmā komanda.

Latvijas komanda ar Artūru Pauliņu, Rūdolfu Zērni un Uldi Upīti ierindā ieņēma 23.vietu 44 komandu konkurencē, no uzvarētājiem atpaliekot nepilnas 14 minūtes.

Pauliņš savu posmu veica 17.vietā, Zērnis posmā ieņēma 15.vietu, Latvijai pakāpjoties uz desmito vietu, bet Upītis sasniedza 27. labāko rezultātu trešajā posmā.

Latvijas otrā komanda ar Ilgvaru Cauni, Rihardu Krūmiņu un Frici Spektoru nefinišēja. Caune pēc pirmā posma Latvijai deva 31.vietu, Krūmiņš atkāpās par vienu vietu lejup, bet Spektors nestartēja.

Sieviešu sacensībās uzvarēja Zviedrijas otrā komanda, kas ar Emmu Bjesmo, Juhannu Ēberju un Sāru Hāgstremu ierindā finišēja pēc divām stundām septiņām minūtēm un 26 sekundēm un par 26 sekundēm apsteidza savas valsts pirmo komandu. Trešo vietu ieņēma Krievijas Orientēšanās sporta federācijas (FSOR) pirmā komanda, kas no uzvarētājām atpalika trīs minūtes un 26 sekundes.

Latvijas izlase ar Elzu Ķuzi, Annu Eleonoru Freimani un Lauru Puķīti ieņēma 29.vietu 33 komandu konkurencē, par stundu 12 minūtēm un 38 sekundēm atpaliekot no uzvarētājām.

Ķuze savu etapu veica ar 27.labāko rezultātu, Freimane ar 32. labāko laiku izlašu vērtējumā atkrita uz 30.vietu, bet Puķīte savā posmā sasniedza 29.laiku.

Zviedrijā norisinājās otrais no šosezon trim paredzētajiem Pasaules kausa posmiem.