Komentāri
Latvijas vieglatlētu viesnīcā Londonā izplatījusies vēdera infekcija
Foto: imago/Chai v.d. Laage/SCANPIX

Londonas viesnīcā “Guoman Tower Hotel”, kurā pasaules vieglatlētikas čempionāta laikā dzīvo arī Latvijas sportisti, izplatījusies vēdera infekcija, no kuras cietuši jau 25 planētas meistarsacīkšu dalībnieki, taču neviens no Latvijas pārstāvjiem vēdera kaiti nav saķēris.

Portāls “insidethegames.biz” vēsta, ka 25 pasaules čempionāta dalībnieki, kuri pārstāv Botsvānas, Vācijas, Kanādas un Īrijas komandas, ir iedzīvojušies problēmās ar vēderu, dažiem no šiem sportistiem atsakoties no starta čempionātā. Šajā viesnīcā dzīvo arī Latvijas delegācija, tomēr nevienam sportistam kaite nav piemetusies, otrdien sacīja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) Komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viesnīcā notika sapulce, kurā piedalījās mūsu komandas ārsts. Tajā tika informēts, ka ir izplatījusies infekcija, tāpēc nepieciešama pastiprināta piesardzība, taču neviens no mūsu sportistiem nav cietis, un šobrīd mēs nejūtam, ka būtu noticis, kas ārkārtējs,” atklāja Bļusina.

“Cik noprotams, tad infekcija nav izplatījusies ar ēdienu, jo arī viesnīcas administrācija noliedz, ka būtu vainīga slimības izplatībā. Jāņem vērā, ka šajā viesnīcā dzīvo daudz dažādu valstu delegācijas no dažādiem pasaules reģioniem, tāpēc, visticamāk, infekcijas avots nav ēdiens,” bilda LVS pārstāve.

Savu izmeklēšanu veikusi arī Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) un Anglijas Publiskas veselības un ekoloģiskās veselības dienesta pārstāvji, kuri arī norādījuši, ka viesnīca nav vainīga saslimšanas epidēmijā. Divos no 25 gadījumiem konstatēts norovīruss. “Ievērojam rūpīgu higiēnas protokolu un nepieļaujam saslimušo kontaktu ar pārējiem viesiem. Prioritāte paliek pārējo viesu veselība,” norādījuši viesnīcas pārstāvji.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl