Latvijas vadošie pludmales volejbola pāri iekļuvuši Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra astotdaļfinālā

0 Komentāru
Latvijas vadošie pludmales volejbola pāri iekļuvuši Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra astotdaļfinālā
FIVB

Latvijas volejbola pāri Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs veiksmīgi iekļuvuši  ASV pilsētā Fortloderdeilā notiekošā sezonas pirmā Pasaules kausa piecu zvaigžņu posma astotdaļfinālā. 

Pļaviņš/Točs turpina sekmīgi aizvadīt turnīrus un šovakar sīvā trīs setu cīņā ar 2-1 (18:21, 21:18, 15:13) uzvarēja šveiciešus Niko Bīleru un Marko Kratigeru, kuriem bija 27.numurs. Latvijas pārim cienījamais astotais numurs.  Astotdaļfinālā 22:00 pludmales volejbolisti tiksies ar spēcīgo poļu pāri Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, kuri turnīrā izsēti ar augsto trešo numuru.

Abi dueti šosezon jau tikušies divas reizes. Vispirms janvāra sākumā Latvijas duets savā pirmajā kopīgajā turnīrā – Pasaules kausa četru zvaigžņu posmā Hāgā – pretiniekus uzvarēja finālā, bet nedēļu vēlāk Čehijas pilsētā Pelhržimovā notikušajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) “Masters” kategorijas turnīra Losjaks un Kantors revanšējās pusfinālā.

Tikmēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā divos setos pieveica beļģus Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli.

Pirmajā setā dominēja pāris no Latvijas(21:14), taču otrajā setā bija redzama sīva cīņa. Seta noslēgumā sekmīgāki bija Samoilovs/Šmēdiņš(21:19), tādējādi iekļūstot astotdaļfinālā. Tajā Samoilovs un Šmēdiņš 23:00 spēlēs pret brazīliešiem Elisonu/Bruno.

0 Komentāru