Latvijas vadošie pludmales volejbola pāri dodas uz Eiropas čempionātu

0 Komentāru
Latvijas vadošie pludmales volejbola pāri dodas uz Eiropas čempionātu
AFP/SCANPIX

Trīs spēcīgākie Latvijas pludmales volejbola pāri, Samoilovs/Šmēdiņš, Pļaviņš/Točs un Kravčenoka/Graudiņa startēs Eiropas čempionātā, kas no 11. līdz 15. augustam norisināsies Austrijas galvaspilsētā Vīnē.

Uzreiz pēc Tokijas olimpiskajām spēlēm ceturtās vietas ieguvējas Graudiņa/Kravčenoka jau pirmdienas agrā rītā atkal devās ceļā, lai 11. augustā uzsāktu dalību grupu turnīrā. Meiteņu duets Eiropas čempionātā izliktas ar 4. numuru, turnīru uzsākot D grupā, kur pretī stāsies polietes Kinga Vojtasika/Kataržina Kocjoleka, spānietes Marija Karro/Paula Sorija un Francijas pārstāves Lezāna Plaseta/Aleksija Rišāra.

Vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēs divi vadošie pāri un vīru turnīrs sāksies 12. augustā. Pirmo spēli Samoilovs/Šmēdiņš aizvadīs pret Krievu duetu Ņikita Ļjamins/Tarass Miskivs, kuri iielozēti C grupā kopā ar poļiem Pjotru Kantoru/Bartošu Losjaku un ukraiņiem Vladislavu Jemeļjaņčiku/Sergiju Popovu.

Pļaviņš/Točs iekļuva B grupā. Latviešiem pretī stāsies ar otro numuru izliktie čehi Ondržejs Perušičs/Dāvids Šveiners, pret kuriem Tokijā duetam tika piešķirta tehniskā uzvara, šveicieši Marko Kratigers/Florians Brīrs un Austrijas pludmales volejbolisti Klemenss Doplers/Aleksandrs Horsts.

Eiropas čempionāts ir nākamais lielais turnīrs jau uzreiz pēc olimpiskajām spēlēm Tokijā, kurā piedalīsies visas stiprākās Eiropas komandas, tostarp arī olimpiskie čempioni norvēģu duets Anderss Mols un Kristians Sērums, kā arī vicečempioni Krasiļņikovs/Stojanovskis, sagādājot skatītājiem atkārtoti spraigas cīņas.

0 Komentāru