Latvijas vadošais distanču slēpotājs Bikše izcīna devīto vietu FIS sacensībās Somijā

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas vadošais distanču slēpotājs Indulis Bikše, kurš februārī piedalījās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, svētdien izcīnīja devīto Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās klasiskā stila slēpojumā.

Bikše 15 kilometru distanci veica 38 minūtēs un 24,8 sekundēs, no soma Timo Manteres, kurš izcīnīja uzvaru, atpaliekot par divām minūtēm un 4,2 sekundēm. Latvijas sportists saņēma 87,88 FIS punktus.

Tāpat Bikše sestdien izcīnīja 14.vietu 42 sportistu konkurencē desmit kilometru brīvā stila distancē.

Vēl sestdien Bikše piedalījās arī klasiskā stila sprinta sacensībās, kur vispirms kvalifikācijā ieņēma 14.vietu un tika pie 192,08 FIS punktiem, bet pēc tam izslēgšanas kārtu noslēgumā tika klasificēts 15.pozīcijā.