Latvijas U17 handbolistes zaudē arī noslēdzošajā grupu spēlē Eiropas čempionāta B divīzijā

0 Komentāru
Latvijas U17 handbolistes zaudē arī noslēdzošajā grupu spēlē Eiropas čempionāta B divīzijā
INSTAGRAM

Latvijas sieviešu U17 handbola izlase trešdien Eiropas čempionāta B divīzijā Klaipēdā zaudēja ceturtajā spēlē pēc kārtas. Latvijas handbolistes ar 25:44 piekāpās Polijas U17 izlasei.

No Latvijas U17 handbolistēm rezultatīvākā ar septiņiem gūtiem vārtiem bija Sandra Brikmane, bet sešus vārtus guva Sindija Siliņa.

Polijas komandai sešus vārtus guva Olīvija Ševčika.

Turnīra tabulā ar četriem zaudējumiem Latvija ieņem pēdējo vietu, bet Polija ar trim uzvarām trīs spēlēs un sešiem punktiem ierindojas pirmajā vietā. Otrajā vietā ar četriem punktiem divās spēlēs ir Islande, bet pa diviem punktiem ir Baltkrievijai divās un Turcijai trijās cīņās.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā Klaipēdā latvietes ar 23:35 atzina Islandes izlases pārākumu, bet otrajā ar 21:39 cieta zaudējumu pret vienaudzēm no Baltkrievijas. Savukārt trešajā spēlē Latvijas jaunās handbolistes ar 20:36 (11:22) piekāpās Turcijas izlasei.

Latvijas izlasi vada Vita Brikmane, kurai asistē Lāsma Mičule un fizioterapeits Kārlis Rutkovskis.

Latvijas U17 sieviešu handbola izlases sastāvs Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā:

Jana Bule (Ludzas “Latgols”), Sindija Siliņa, Vita Binduka, Frīda Binduka (visas – Salaspils Sporta skola), Kristīne Radzeviča, Renāte Ozola, Enija Anča, Sandra Brikmane, Vitnija Paula Krodziniece, Melānija Estere Ancāne, Linda Kaņepe (visas – Jēkabpils Sporta skola), Kristiāna Blaževica, Elīza Bilkšte, Laura Hansone, Valērija Zarovska (visas – Dobeles REIR), aura Lielā (Aizkraukles Sporta skola/Skrīveri).

0 Komentāru