Latvijas U-17 volejbola izlase Eiropas čempionāta ceturtajā spēlē tiekas ar vienaudžiem no Beļģijas

0 Komentāru
Latvijas U-17 volejbola izlase Eiropas čempionāta ceturtajā spēlē tiekas ar vienaudžiem no Beļģijas
INSTAGRAM

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlase Albānijas galvaspilsētā Tirānā Eiropas U-17 čempionāta finālturnīra (EČ) ceturtajā spēlē tiekas ar Beļģiju.

Mačs “Palati Sportit Farka Volley” zālē sāksies, kad Latvijā būs plkst.18.30.

Latvijas U-17 izlase sestdien Eiropas čempionāta finālturnīros šajā vecuma grupā debitēja ar 3-2 uzvaru pār vienaudžiem no Turcijas, dienu vēlāk ar 1-3 piekāpās Krievijai, bet mājinieki albāņi pieveikti ar 3-0.

Tikmēr Beļģija čempionāta ievadā trīs setos piekāpās Krievijai, vēlāk ar 3-0 uzvarēja Albāniju, bet Slovēnijai zaudēts ar 1-3.

Kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā Latvijas izlase Mārča Obrumana vadībā ar 3-1 pārspēja Horvātiju un ar 3-0 – Franciju un Baltkrieviju. Albānija finālturnīram kvalificējās kā mājiniece.

Trīs notikušajos turnīros Latvijai šis ir pirmais finālturnīrs, kamēr beļģiem 2017.gadā izdevās izcīnīt sudrabu, bet pirms diviem gadiem turnīrā ieņemta dalīta 17.vieta.

Pirms finālturnīra Latvijas izlase Slovēnijas pilsētā Mariborā divreiz zaudēja Austrijai – 1-3 un 0-3.

Finālturnīrs Albānijā notiek no 10. līdz 18.jūlijam. Pēc spēles ar Beļģiju Latvijas U-17 izlase ceturtdien spēlēs ar Slovēniju.

Grupā pa trim uzvarām ir Slovēnijai un Krievijai, Latvija seko ar pieciem punktiem, trīs punktus iekrājuši beļģi, viens ir Turcijas izlases rīcībā, kamēr albāņi pagaidām ir bešā.

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlases sastāvs pārbaudes spēlēs ar Austriju:

Gustavs Auziņš (“libero”), Gabriēls Kokins, Edvards Apsītis, Kristofers Niklāvs Kļaviņš, Leo Aleksandrs Štolcs, Timurs Aisens, Marats Selivanovs, Ņikita Dimitrijevs, Krišs Liepiņš, Armands Rokjāns, Kristians Fokerots, Kristers Landzāns.

0 Komentāru