Latvijas U-17 volejbola izlase EČ mačā zaudē beļģiem un cīņu par pusfinālu neturpinās

0 Komentāru
Latvijas U-17 volejbola izlase EČ mačā zaudē beļģiem un cīņu par pusfinālu neturpinās
INSTAGRAM

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlase trešdien cieta zaudējumu ar rezultātu 1-3 (21:25, 32:30, 22:25, 19:25) Albānijas galvaspilsētā Tirānā notiekošā Eiropas U-17 čempionāta finālturnīra (EČ) ceturtajā spēlē pret Beļģiju.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Kristers Landzāns, kurš četrus punktus guva ar “eisiem”, kamēr 18 punkti bija Kristianam Fokerotam. Uzvarētājiem 28 punktus sarūpēja Eliots de Vlēšauvers.

Pēc spēles ar Beļģiju Latvijas U-17 izlase ceturtdien spēlēs ar Slovēniju.

Pirmajā grupā līdere ar 11 punktiem četrās spēlēs ir Krievija, desmit punkti ir Slovēnijai, sešus guvusi Beļģija, piecus Latvija, Turcijai trīs spēlēs ir viens punkts, bet Albānija pagaidām ir bešā.

Finālturnīrā piedalās 12 izlases, kas sadalītas divās apakšgrupās pa sešām katrām. Abu grupu pirmo divu vietu ieguvējas nodrošinās vietu pusfinālos, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašnieces spēkosies par 5.-8.vietu.

Latvijas U-17 izlase sestdien Eiropas čempionāta finālturnīros šajā vecuma grupā debitēja ar 3-2 uzvaru pār vienaudžiem no Turcijas, dienu vēlāk ar 1-3 piekāpās Krievijai, bet mājinieki albāņi pieveikti ar 3-0.

Tikmēr Beļģija čempionāta ievadā trīs setos piekāpās Krievijai, vēlāk ar 3-0 uzvarēja Albāniju, bet Slovēnijai zaudēts ar 1-3.

Kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā Latvijas izlase Mārča Obrumana vadībā ar 3-1 pārspēja Horvātiju un ar 3-0 – Franciju un Baltkrieviju. Albānija finālturnīram kvalificējās kā mājiniece.

Trīs notikušajos turnīros Latvijai šis ir pirmais finālturnīrs, kamēr beļģiem 2017.gadā izdevās izcīnīt sudrabu, bet pirms diviem gadiem turnīrā ieņemta dalīta 17.vieta.

Pirms finālturnīra Latvijas izlase Slovēnijas pilsētā Mariborā divreiz zaudēja Austrijai – 1-3 un 0-3.

Finālturnīrs Albānijā notiek no 10. līdz 18.jūlijam.

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlases kandidāti:

Gustavs Auziņš (“libero”), Gabriēls Kokins, Edvards Apsītis, Kristofers Niklāvs Kļaviņš, Leo Aleksandrs Štolcs, Timurs Aisens, Marats Selivanovs, Ņikita Dimitrijevs, Krišs Liepiņš, Armands Rokjāns, Kristians Fokerots, Kristers Landzāns.

0 Komentāru