Komentāri
Latvijas tenisistes uzvar Portugāli un saglabā vietu Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas tenisistes Aļona Ostapenko, Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane piektdien Tallinā nodemonstrēja pārliecinošu sniegumu izšķirošajā cīņā pret Portugāli, saglabājot vietu Federāciju kausa Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā arī uz nākamo sezonu.

Ostapenko un Marcinkēviča svinēja uzvaras abās vienspēlēs, panākot 2-0 un nodrošinot uzvaru Latvijai. Savukārt vēlāk Ostapenko duetā ar Vismani bija pārākas arī dubultspēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms Marcinkēviča, kura WTA pasaules rangā ieņem 307.vietu, ar 6-1, 6-2 sagrāva ranga 546.raketi Inešu Murtu, bet pēc tam planētas 35.rakete Ostapenko ar 6-4, 6-2 uzveica Portugāles pirmo numuru Mišelu Larčeru de Britu, kua rangā atrodama 246.pozīcijā.

Savukārt dubultspēlē, kas vairs neiespaidoja dueļa likteni, Ostapenko un Vismane ar 6-2, 7-6 (7:3) pieveica portugālietes Fransīšku Žorži un Ritu Vilāsu. Pēc gūtā panākuma Latvijas komanda saglabājusi vietu Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā.

Tikmēr grupas otrā duelī Lielbritānija ar 3-0 pārliecinoši apspēlēja Turciju. Grupā ar trim panākumiem uzvarēja Lielbritānija. Divas uzvaras bija Latvijai, viena Turcijai, kamēr Portugāle piedzīvoja neveiksmes visos mačos.

Latvijas zaudējuma gadījumā trim vienībām – Latvijai, Portugālei un Turcijai varēja būt pa vienam panākumam trīs mačos, ja vien piektdien turcietes piekāptos favorītei Lielbritānijai. Tādā gadījumā vērā tiktu ņemts katras komandas uzvaru skaits atsevišķās spēlēs.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl