Latvijas tenisiste Semeņistaja izcīna uzvaru Prokupļes W-15 turnīra pirmajā kārtā

0 Komentāru
Latvijas tenisiste Semeņistaja izcīna uzvaru Prokupļes W-15 turnīra pirmajā kārtā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja trešdien Serbijā Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Prokupļes W-15 vienspēļu turnīrā ar 6-2, 6-2 uzvarēja Jasmīni Mansurī no Francijas.

Par otrās kārtas sasniegšanu tenisiste nopelnīja vienu WTA ranga punktu.

Semeņistaja šajā turnīrā startēs arī dubultspēlē, kur apvienojusi spēkus ar Krievijas tenisisti Mariju Bondarenko. Latvijas/Krievijas duets trešdien pirmajā mačā spēkosies ar ceturto numuru Fernanda Labrana no Čīles un Anna Turati no Itālijas.

Tikmēr otrdien Spānijā notiekošajā Palma del Rio ITF W-25 sērijas turnīrā Sabīne Rutlauka pārī ar Igaunijas tenisisti Elizabeti Jurnu pirmajā mačā ar 3-6, 3-6 zaudēja Lusiai Kortesai-Jorkai (Spānija)/Melānijai Stokei (Norvēģija).

Par dalību dubultspēļu turnīrā Rutlauka punktus nenopelnīja.

Vienspēlē Rutlauka (WTA 901.) kvalifikācijas turnīrā nepārvarēja otro kārtu un pasaules ranga punktus nenopelnīja.

Vīru konkurencē Roberts Štrombahs trešdien Tunisijā izcīnīja uzvaru Monastiras M-15 vienspēļu turnīra pirmajā kārtā. ATP ranga 651.rakete, kuram piešķirts ceturtais numurs ar 6-3, 7-5 uzvarēja Antonio Marku no Ekvadoras (ATP 743.).

Par otrās kārtas sasniegšanu Štrombahs nopelnīja vienu ATP ranga punktu.

Viņš šajā turnīrā plāno piedalīties arī dubultspēlē, kur cīnīsies kopā ar Matiasu Franko Deskotu no Argentīnas. Viņiem piešķirts otrais numurs.
0 Komentāru