Latvijas tenisa uzlēcošā zvaigzne Bartone sola drīzumā pārstāvēt Vāciju

0 Komentāru
Latvijas tenisa uzlēcošā zvaigzne Bartone sola drīzumā pārstāvēt Vāciju
ZUMAPRESS/SCANPIX/INSTAGRAM

Viena no Latvijas labākajām jaunajām tenistēm Kamilla Bartone, kura tikko “Australian Open” junioru turnīrā bija izlikta ar trešo numuru, savā “Instagram” kontā paziņojusi, ka drīzumā pārstāvēs Vāciju.

“Australian Open” ar trešo numuru izliktā Bartone pirmajā kārtā ar 5-7, 5-7 zaudēja krievietei Dianai Šnaiderei. Pusfinālā ar pirmo numuru izliktās Bartone un Linda Fruhvirtova no Čehijas ar 6-1, 5-7, 8:10 zaudēja filipīnietei Aleksandrai Ealai un indonēzietei Priskai Madelīnai Nugroho.

Šogad “Australian Open” junioru turnīrā spēlēja arī Darja Seministaja, kura pirmajā kārtā ar 6-2, 2-6, 4-6 zaudējā savai vārda māsai no Čehijas Darjai Vidmanovai.

Veiksmīgāks Austrālijas atklātais čempionāts izvērtās 17 gadus vecajam Kārlim Ozoliņam, kurš junioru vienspēļu turnīrā apstājās pusfinālā, ar 6-4, 1-6, 2-6 piekāpās francūzim Arturam Kazū, bet dubultspēļu finālā kopā ar poli Mikolaju Lorensu 7-6 (10:8), 5-7 (4:10) zaudēja rumānim Nikolasam Jonelam un šveicietim Leandro Rīdi.

2019.gadā Bartone kopā ar Krievijas sportisti Oksanu Seļehmetevu uzvarēja “US Open” junioru dubultspēļu turnīrā, finālā ar 7-5, 7-6 (8:6) pārspējot francūzietes Obānu Drogē un Selēnu Janicijeviču.

Tagad izskatās, ka Latvijas tenisa nākotnes lielais trio var pārvērsties par duetu.

Foto: INSTAGRAM

0 Komentāru