Latvijas sportists Elvis Rudbahs izcīna piekto vietu IFBB Pasaules kausā bodibildingā

2 komentāri
Latvijas sportists Elvis Rudbahs izcīna piekto vietu IFBB Pasaules kausā bodibildingā

Trešdien mājup no Polijas pilsētas Belostokas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 26. līdz 29. oktobrim piedalījās IFBB Pasaules fitnesa čempionātā un IFBB Pasaules kausā mens physique kategorijās vīriešiem

Sacensības pulcēja vairāk kā 500 sportistus no 40 pasaules valstīm. Latvijas izlasi pārstāvēja seši Latvijas sportisti, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova un galvenais treneris Vladimirs Belovs.

Pirmajā sacensību dienā startēja vīrieši mens physiqye kategorijās. Latvijas titulētākais, attiecīgās disciplīnas sportists Elvis Rudbahs kategorijā Mens physique +182cm septiņpadsmit atlētu konkurencē uzrādīja lielisku rezultātu. Elvis godam pārstāvēja Latviju finālā un izcīnīja augsto 5.vietu.

Otrs Latvijas pārstāvis Emīls Ločmelis kategorijā Mens physique -179cm ierindojās 14.vietā.

Sekmīgs un rezultatīvs bija vietu sadalījums kategorijā Bikini fitness, kur no Latvijas dažādās auguma kategorijās kopā dalību ņēma četras sportistes. Latvijas izlases debitante Larisa Marija Agafonova 17 sportistu konkurencē uzrādīja labu rezultātu un ierindojās 8.vietā kategorijā Bikini fitness -166cm. Jekaterinas Taraskinas rezultāts šajā pašā kategorijā ir 12.vieta.

Samanta Balode kategorijā Bikini fitness -160cm divedesmit divu sportistu konkurencē izcīnīja 12.vietu.

Marinai Zvančukai šoreiz vieta ārpus top 15 sportistu skaita divdesmit četru sportistu konkurencē kategorijā Bikini fitness -172cm.

Patīkami ir tas, ka šajā skaitliski lielajā disciplīnā, kur katrā kategorijā startē vidēji 25 atlētes, arī Latvijas sportistes uzrāda teicamus pasaules līmeņa rezultātus!

Latvijas IFBB federācija apsveic Latvijas komandu ar lielisko uzstāšanos Polijā, un gatavojas dalībai Pasaules čempionātā bodibildingā vīriešiem Spānijas pilsētā Benidorma.
2 komentāri