Latvijas sportistes Maltā izcīna zelta medaļas starptautiskās fitnesa sacensībās

1 komentārs
Latvijas sportistes Maltā izcīna zelta medaļas starptautiskās fitnesa sacensībās
LBFBF

Latvijas sportistes Larisa Marija Agafonova un Samanta Balode izcīnījušas zelta medaļas Maltā notikušajā Starptautiskajā fitnesa turnīrā ”IFBB Diamond Cup Malta 2019”.

Latvijas delegācijas sastāvā mūsu valsti pārstāvēja bikini fitnesa sportiste Larisa Marija Agafonova, ”Fit model” pārstāve, 2018.gada IFBB Pasaules čempione Samanta Balode un LBFBF prezidente Kristīne Vederņikova.

Sacensībās piedalījās vairāk par 200 sportistiem no 27 valstīm. Sportistu sagatavotības līmenis bija ļoti augsts un turnīrs pulcēja daudzus titulētos Eiropas un pasaules čempionus un godalgoto vietu ieguvējus!

Larisa Marija Agafonova triumfēja 2 kategorijās, gan junioros, gan kategorijā bikini fitness -164 cm, izcīnot divas augstākā kaluma zelta medaļas. Tas ir līdz šim lielākais sportistes sasniegums 22 gadu vecumā, uzvarot ne tikai savā vecuma kategorijā, bet arī pieaugušo konkurencē.

“Fit model” kategorijā Samanta Balode uzrādīja teicamu sniegumu un skaistu prezentāciju izcīnot kārtējo zelta medaļu. Samanta vēlreiz pierādīja, ka ir viena no vadošajām sportistēm “Fit model” kategorijā pasaulē.

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija apsveic Latvijas izlasi ar ļoti veiksmīgo dalību sacensībās, ar izcilo panākumu tik lielā un prestižā turnīrā un turpina gatavoties šīs nedēļas galvenajām sacensībām, kas notiks Rīgā.

Esiet laipni aicināti atbalstīt Latvijas sportistes, IFBB Latvijas čempionātā un IFBB Eiropas fit model čempionātā, kas notiks šo svētdien, 28. aprīlī Koncerta zālē Studio69.

1 komentārs