Komentāri
Latvijas sieviešu skvoša izlasei ceturtā vieta Eiropas komandu čempionāta trešajā divīzijā
Foto: facebook.com/karlispekstinssquash ()

Latvijas sieviešu skvoša izlase sestdien izcīnīja ceturto vietu Rumānijā notikušajās Eiropas komandu čempionāta trešās divīzijas sacensībās.

Latvijas sportistes turnīru sāka ar zaudējumu 1-2 Skotijai, kad vienīgo uzvaru guva Ineta Mackeviča, tomēr turpinājumā ar 3-0 ļoti pārliecinoši tika pieveiktas Gibraltāra, Luksemburgas un Rumānijas sportistes. Līdz ar to Latvijas izlase kvalificējās pusfinālam, kurā piektdien ar 1-2 tika atzīts Itālijas pārākums, bet sestdien aizvadītajā cīņā par trešo vietu ar 1-2 zaudēts arī Somijai. Arī šajos dueļos Latvijai vienīgās uzvaras guva Mackeviča, bet vēl komandā bija arī Liene Rieba, Baiba Lulle un Linda Svilāne.

Latvijas dāmu izlase nespēja atkārtot savu līdz šim augstāko rezultātu, kad 2014.gadā izcīnīja trešo vietu trešajā divīzijā. Mackeviča ir vien 23 gadus veca, tomēr par Latvijas čempioni spējusi kļūt jau septiņas reizes. Viņa pašlaik pasaules dāmu rangā ieņem 108.vietu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl