Latvijas sieviešu kērlinga izlase turnīrā Dānijā izcīna septīto vietu

0 Komentāru
Latvijas sieviešu kērlinga izlase turnīrā Dānijā izcīna septīto vietu
JKK/BARONE

Latvijas sieviešu kērlinga izlase aizvadītajā nedēļas nogalē turnīrā “Gentofte Cup 2021” 12 komandu konkurencē izcīnīja septīto vietu, ziņo Latvijas Kērlinga asociācija (LKA).

Pirmajā spēlē Latvijas izlase pret kērlinga klubu “Frost on Ice” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 6:8. Otrajā spēlē pret Zviedrijas komandu “Silverstenen” sīvā cīņā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 6:4. Trešajā spēlē pret komandu “COWI” Latvijas izlase ātri iekrāja pārsvaru, ko spēja saglabāt līdz spēles beigām un izcīnīt uzvaru (7:5).

Turnīra formāts paredzēja, ka pēc A un B grupas spēlēm, visas komandas tiek sarindotas no pirmās līdz 12.vietai, un Latvijas vienība, pateicoties divām uzvarām, ierindojās piektajā vietā. Spēlē, kas izšķīra dalību fināla spēļu kārtā, Latvijas izlase zaudēja “Team Tarnborg” un pabeidza turnīru septītajā vietā.

“Dalība šajā turnīrā mūsu komandai deva lielisku pieredzi uz jauna, neiepazīta ledus. Prieks, ka beidzot varējām piedalīties ārzemju turnīrā un spēlēt pret mums nezināmām, bet pieredzējušām komandām,” komentēja Evelīna Barone, Latvijas izlases kērlingiste.

“Gentofte cup 2021” uzvaru turnīrā izcīnīja Dānijas vīriešu komanda, uzvarot visās spēlēs.

0 Komentāru