Latvijas sieviešu florbola izlasei nopietns pārbaudījums pret Zviedriju

Pievienot komentāru
Latvijas sieviešu florbola izlasei nopietns pārbaudījums pret Zviedriju
Foto: floorball.lv

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta trešajā spēlē šodien sacenšas ar Zviedriju, aizvadot apakšgrupu turnīra pēdējo cīņu. Duelis sāksies plkst.12.30 un to tiešraidē būs iespējams vērot kanālā Viasat Sport Baltic, kā arī portālā Skaties.lv

Čempionāta ievadā Latvijas florbolistes sestdien ar rezultātu 2:15 kapitulēja spēcīgajai Čehijas valstsvienībai. Latvijas izlasē pa vieniem vārtiem guva Inga Ametere un Diāna Isjomina. Savukārt svētdien latvietes nenosargāja trīs vārtu pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Vāciju. Latvijas izlasē vienus vārtus guva Evita Rudzīte, bet divreiz precīza bija Evelīna Garbare.

Foto: PČ florbolā. Latvija – Vācija 3:3

Tikmēr Zviedrija pirmo maču aizvadīja jau piektdien, kad ar 16:1 uzveica Vāciju, bet svētdien zviedrietes ar 17:2 pārspēja Čehiju. Zviedrija visos deviņos aizvadītajos pasaules čempionātos ir izcīnījusi medaļas, turklāt pēdējos četros turnīros zviedrietes kļuvušas par čempionēm. Kopumā Zviedrija zelta medaļas kārusi kaklā sešās meistarsacīkstēs, 2001.gadā Latvijā notikušajā čempionātā izcīnījusi sudraba godalgas, bet divas reizes izcīnīta trešā vieta.

Pēc divām spēlēm B apakšgrupas līdere ar četriem punktiem ir Zviedrija, bet divi punkti Čehijas rēķinā, kamēr pa punktam Latvijas un Vācijas kontā, kurām vārtu attiecība ir attiecīgi -13 un -15. Ja nenotiks sensācija, Latvijai otrdien būs jāaizvada astotdaļfināla mačs ar kādu no C apakšgrupas vadošajām komandām.