Latvijas sieviešu florbola izlasei ļoti svarīgā mačā neizšķirts pret Vāciju

Pievienot komentāru
Latvijas sieviešu florbola izlasei ļoti svarīgā mačā neizšķirts pret Vāciju
Foto: FLOORBALL.LV

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta otrajā spēlē svētdien izsēja trīs vārtu pārsvaru un apakšgrupu turnīra svarīgākajā cīņā cīnījās neizšķirti 3:3 (3:0, 0:2, 0:1) pret Vāciju. Latvijas izlasē vienus vārtus guva Evita Rudzīte, bet divreiz precīza bija Evelīna Garbare, kura arī tika nosaukta par labāko spēlētāju komandā. Savukārt Vācijai visus trīs vārtus guva Franciska Kūlmane.

Latvietes jau spēles pirmajās 13 minūtēs ieguva trīs vārtu pārsvaru, vispirms divreiz esot precīzai Evelīnai Garbarei, bet tad trešo precīzo metienu izdarot Evitai Rudzītei. Otrajā periodā vācietes divus vārtus atguva, bet izlīdzinājumu panāca trešā perioda 15.minūtē, līdz spēles beigām paliekot nepilnām piecām minūtēm. Visus trīs vārtus Vācijas izlasē guva Kūlmane.

Foto: PČ florbolā. Latvija – Vācija 3:3

Čempionāta ievadā Latvijas florbolistes sestdien ar rezultātu 2:15 kapitulēja spēcīgajai Čehijas valstsvienībai. Latvijas izlasē pa vieniem vārtiem guva Inga Ametere un Diāna Isjomina. Savukārt Vācija pirmo maču aizvadīja jau piektdien, kad ar 1:16 kapitulēja sacensību galvenajai favorītei Zviedrijai.

Somijā notiekošā pasaules čempionāta apakšgrupu turnīra noslēgumā Latvija pirmdien tiksies ar Zviedrijas valstsvienību. Ja Latvijas izlase nespēs sensacionāli iekļūt apakšgrupas divniekā, otrdien tai būs jāaizvada astotdaļfināla mačs ar kādu no C apakšgrupas vadošajām komandām.

Šajā pasaules čempionātā komandas, ņemot vērā to rangu, sadalītas divos “ešelonos”. Pirmajā ir astoņas spēcīgākās komandas, kas spēlēs divās apakšgrupās – A (Polija, Šveice, Norvēģija, Somija) un B (Vācija, Zviedrija, Latvija un Čehija). Divās grupās sadalītas arī pārējās astoņas izlases – C (Japāna, Dānija, Singapūra un Austrālija) un D (Slovākija, Krievija, ASV un Nīderlande). A un B apakšgrupu divas labākās komandas uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām izlasēm būs jāaizvada astotdaļfināla spēle ar C un D grupu pirmo divu vietu ieguvējām.