Latvijas sieviešu florbola izlase PČ grupu turnīra svarīgākajā mačā tiekas ar Vāciju

Pievienot komentāru
Latvijas sieviešu florbola izlase PČ grupu turnīra svarīgākajā mačā tiekas ar Vāciju
Foto: FLOORBALL.LV

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta otrajā spēlē šodien sacenšas ar Vāciju, aizvadot apakšgrupu turnīra svarīgāko cīņu. Duelis sāksies plkst.13.15. To tiešraidē būs iespējams vērot kanālā Viasat Sport Baltic un portālā Skaties.lv.

Čempionāta ievadā Latvijas florbolistes sestdien ar rezultātu 2:15 kapitulēja spēcīgajai Čehijas valstsvienībai. Latvijas izlasē pa vieniem vārtiem guva Inga Ametere un Diāna Isjomina. Savukārt Vācija pirmo maču aizvadīja jau piektdien, kad ar 1:16 kapitulēja sacensību galvenajai favorītei Zviedrijai.

Foto: PČ florbolā. Latvija – Čehija 2:15

Vācijas florbolistes savu līdz šim sekmīgāko pasaules čempionātu aizvadīja 1999.gadā, kad guva sesto vietu, bet pirms diviem gadiem noslēdza pirmo astotnieku. Somijā notiekošā pasaules čempionāta apakšgrupu turnīra noslēgumā Latvija pirmdien tiksies ar Zviedrijas valstsvienību.

Ja Latvijas izlase nespēs sensacionāli iekļūt apakšgrupas divniekā, otrdien tai būs jāaizvada astotdaļfināla mačs ar kādu no C apakšgrupas vadošajām komandām.

Šajā pasaules čempionātā komandas, ņemot vērā to rangu, sadalītas divos ešelonos. Pirmajā ir astoņas spēcīgākās komandas, kas spēlēs divās apakšgrupās – A (Polija, Šveice, Norvēģija, Somija) un B (Vācija, Zviedrija, Latvija un Čehija). Divās grupās sadalītas arī pārējās astoņas izlases – C (Japāna, Dānija, Singapūra un Austrālija) un D (Slovākija, Krievija, ASV un Nīderlande). A un B apakšgrupu divas labākās komandas uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām izlasēm būs jāaizvada astotdaļfināla spēle ar C un D grupu pirmo divu vietu ieguvējām.