Komentāri
Latvijas labākajiem vieglatlētiem būs jāmaksā par treniņiem Daugavas stadionā?
Foto: LETA

Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) janvārī Daugavas stadionam palikusi parādā 2500 eiro, aģentūru LETA informēja VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions valdes loceklis Elmārs Martinsons.

Kā zināms, Daugavas stadiona un LVS nesaskaņu dēļ valsts vadošajiem vieglatlētiem, tostarp vasarā gaidāmo Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniekiem, no nākamās nedēļas var nākties pašiem maksāt par treniņu iespēju stadiona sporta objektos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Diemžēl bijām spiesti ieviest individuālu apmaksas modeli, jo LVS nav pildījusi savas saistības, proti, maksājusi stadiona nomas maksu. Lai segtu izdevumus, mums diemžēl ir jāsper šāds solis,” pastāstīja Martinsons. “Ceram, ka sadarbībā ar LVS tiks atrasts konstruktīvs risinājums turpmākajam darbam.”

FOTO: Daugavas stadiona paziņojums sportistiem

Kā stāstīja Martinsons, LVS par pakalpojumiem nav norēķinājusies kopš gada sākuma, tāpēc janvārī parāds bija 2500 eiro – parāds par sporta objektu faktisku izmantošanu janvārī ir 1657,50 eiro, telpu noma par janvāri un februāri ir 683,26 eiro, bet komunālie maksājumi janvārī bijuši 158,21 eiro. Kopā tas ir 2498,97 eiro.

“Ceru, ka sadarbībā ar LVS ātri atradīsim risinājumu turpmākam darbam un viņu parāds tiks samaksāts,” uzsvēra Martinsons, atzīstot, ka pretējā gadījumā vieglatlētiem būs jāmaksā 2,50 eiro par treniņu vai arī jāiegādājas astoņu apmeklējumu abonements par 15 eiro. “Ikdienas treniņiem stadionu reāli izmanto apmēram 20 vieglatlētu. LVS pērn novembrī iesniegtajā sarakstā ir 178 sportisti, savukārt šogad 11.februārī iesniegtajā sarakstā ir 31 sportists.”

LVS prezidents Guntis Zālītis trešdien sarunā ar aģentūru LETA atzina, ka savienībai ar stadiona vadību nav tiešas komunikācijas, lai gan organizācijas atrodas “vienās trepēs”. “Komunikācija notiek tikai ar vēstuļu starpniecību, tāpēc risinājumu situācijai rast nav izdevies. Dialogs nenotiek, jo no otras puses interese par šīs lietas atrisināšanu bijusi tikai formālu vēstuļu veidā,” skaidroja Zālītis.

“Ņemot vērā, ka mēs esam valsts kapitālsabiedrība, visi mūsu piedāvājumi un sarunas par šo tēmu ir fiksētas rakstveidā, lai būtu pilnīga pārliecība par visu pušu līgumisko un saimniecisko saistību izpildi,” tagad uzsver Martinsons. “Komunikācija par šo jautājumu notikusi vēl pērn, kā arī vairākkārtēji jau no šī gada paša sākuma.”

Neatbilstošās infrastruktūras dēļ vieglatlētiem Rīgā ir tikai divas treniņu vietas – Daugavas stadions un Rīgas sporta manēža. Vieglatlēte Aiga Grabuste pēc nepatīkamo jaunumu par Daugavas stadiona uzzināšanu pauda, ka varētu boikotēt Latvijas čempionātu, jo LVS nedod iespēju pilnvērtīgi sagatavoties sacensībām.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl