Latvijas labākais konkūrists Kristaps Neretnieks gadu sāk ar uzvaru Spānijā

0 Komentāru
Latvijas labākais konkūrists Kristaps Neretnieks gadu sāk ar uzvaru Spānijā
HELEN CRUDEN

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks pirmās sacensības šajā gadā sācis ar pārliecinošu uzvaru pasaules reitinga ”Longines Ranking” maršrutā Spānijā un 3.vietu “Grand Prix” maršrutā, kur abus panākumus guvis ar ķēvi J’adore Van’t Voortveld.

”Sezonu esam sākuši ar lieliskiem rezultātiem, visiem zirgiem bija sešu nedēļu pauze, visi ir atpūtušies, leca ļoti labi un sezonu iesākai tiešām pārliecinoši,” par pirmajiems šī gada startiem saka jātnieks Kristaps Neretnieks.

”Sākām sezonu Valensijā, divi zvaigžņu statusa sacensībās, kopā startēju ar pieciem zirgiem – septiņu gadu vecu zirgu konkurencē ar Chicarito un četriem lielajiem zirgiem Udgi Girl des GY, Go Four It B, Cerosino un J’adore Van’t Voortveld – katram ir vismaz viena godalgota vieta vai pjedestāla vieta un J’adore pat divas – uzvara un 3.vieta pasaules reitinga maršrutos. Kopā šajā nedēļas nogalē esam ieguvuši 90 reitinga punktus, kas ir kolosāli,” saka Neretnieks.

”Mums ir divas jaunas sadarbības ar zirgiem, viens no viņiem – desmitgadīgais Cerosino, kurš pie manis ir burtiski dažas dienas, tāpēc neko daudz par viņu nevaru pateikt. Pirmajā dienā lecām 130 cm maršrutu lēni, mierīgi bez soda punktiem, bet sestdien vidējā apļa finālā ar 140 cm augstiem šķēršļiem un pārlekšanu ieguvām 3.vietu, zirgs ir spēcīgs un skaists, šķiet, rezultāts arī runā pats par sevi,” saka Neretnieks.

Neretnieks nākamos mēnešus pavadīs Spānijā un Portugālē, kur šobrīd notiek lielākās konkūra sacensības un turnīri Eiropā. ”Ceram, ka starptautiskās sacensības netiks atceltas un soli pa solim varēsim turpināt gatavoties Tokijas spēlēm,” saka sportists.

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu