Latvijas komanda dosies uz pasaules čempionātu džiu džitsu Abū Dabī

3 komentāri
Latvijas komanda dosies uz pasaules čempionātu džiu džitsu Abū Dabī
Privātais arhīvs

Jau otro gadu pēc kārtas, pateicoties uzņēmēja Rūdolfa Brēmaņa entuziasmam, savākta komanda dalībai pasaules čempionātā brazīliešu džiu džitsu (japāņu cīņas māksla), kas no 24.-28. aprīlim risināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī.

Pērngad Latvijas džiu džitsu komanda uz pasaules čempionātu devās sešu sportistu sastāvā, izcīnot trīs medaļas. Pie sudraba godalgām tika Mareks Varnelis un Aleksandrs Blins, bet bronzas medaļu mājās pārveda valsts titulētākā sieviešu kārtas cīkstone Anda Lūciņa.

”Pirms devāmies uz Lasvegasu, reti kurš ticēja, ka mums izdosies tur parādīt labu sniegumu. Bet mums tas izdevās, tāpēc būtu grēks pie sasniegtā apstāties,” apgalvo Latvijas džiu džitsu komandas vadītājs un galvenais mecenāts Rūdolfs Brēmanis.

Tā Latvijas brazīliešu džiu džitsu sporta vēsturē bija pirmā reize, kad Latvija tika pārstāvēta pasaules čempionātā. Agrāk latviešu augstākais starts bija dalība Eiropas meistarsacīkstēs, kurās arī neiztika bez medaļām.

Šogad uz šīm prestižajām sacensībām dosies astoņi vīri – jau pieminētie Varnelis un Blins, kā arī Vladislavs Čerņavskis, Artūrs Zviedris, Dainis Barkāns, Artūrs Čerņavskis, Vadims Žogots un Jānis Eisaks.

”Pirms gada mēs iesākām tradīciju un devāmies uz ASV, lai cīnītos ar spēcīgākajiem. Gāja smagi, bet tik un tā mājās pārvedām labas emocijas un trīs medaļas. Šogad lokācijas vieta ir Arābu Emirāti. Arī šogad esam gatavi pārsteigt cīņu sporta pasauli,” piebilda Brēmanis.

Komanda uz Abu Dabī izlidos jau 22. aprīlī, bet pirmā sacensību diena būs 24. aprīlis. Pirms mačiem mūsu atlētiem būs jāiziet svēršanās procedūra un jāpiedalās izlozē, kurā tad uzzināsim ar ko katrs cīnīsies.

3 komentāri