Latvijas kamaniņu stafetes komanda Ziemas jaunatnes olimpiādē izcīna bronzu

1 komentārs
Latvijas kamaniņu stafetes komanda Ziemas jaunatnes olimpiādē izcīna bronzu
LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA

Latvijas kamaniņu stafetes komanda, kuras sastāvā startēja Gints Bērziņš, Justīne Maskale, Kaspars Rinks un Ardis Liepiņš pirmdien Šveicē izcīnīja bronzu Jaunatnes ziemas olimpiādē.

Latvijas komandā pirmo posmu brauca Maskale, kura finiša līniju sasniedza ar trešo labāko laiku. Stafeti pārņēmušais Bērziņš demonstrēja ātrāko reakcijas laiku un trasi izbrauca kā pirmais, bet divnieku ekipāža Rinks/Liepiņš uzrādīja sesto ātrāko reakcijas laiku un finišēja trešajā pozīcijā.

Uzvaru sacensībās svinēja Krievijas sportisti, kuri latviešus apsteidza par 0,822 sekundēm, bet otrās vietas ieguvējus vāciešus par 0,550 sekundēm.

Latvijas sportistiem šī bija jau ceturtā godalga Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs.

Sacensībās varēja piedalīties arī jauktās komandas, ceturto vietu izcīnot Itālijas/Kanādas braucējiem. Kanādas sportisti veica pirmo un pēdējo etapu, bet itālis Alekss Guflers brauca otrajā etapā. Šī jauktā komanda līderiem zaudēja 3,555 sekundes.

Pirmdien Latvijas sportisti piedalīsies arī monobobsleja, skeletona, distanču slēpošanas, šorttreka un kērlinga sacensībās.

Sestdien par olimpisko spēļu čempionu tika kronēts kamaniņu braucējs Gints Bērziņš, bet bronzu izcīnīja meiteņu divnieks Viktorija Ziediņa/Elizabete Selīna Zvilna. Piektdien puišu divniekos sudraba godalgu guva Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš.

Latvija spēlēs ir pārstāvēta ar 30 sportistiem deviņos sporta veidos – biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, šorttrekā, kērlingā, kā arī 3×3 jaukto komandu hokeja turnīrā.

1 komentārs