Komentāri
Latvijas kamaniņu braucējiem olimpiskajā Phjončhanā veiksme pagaidām nesmaida
Foto: REUTERS/SCANPIX

Veicot neveiksmīgu otro braucienu, Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici sestdien Dienvidkorejas trasē Phjončhanā, kur pēc gada risināsies Ziemas olimpiskās spēles, Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā – astotā – posma sacensībās ierindojās 13.vietā.

Tikmēr otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šici pirmo braucienu veica 47,227 sekundēs, kas tobrīd ļāva atrasties desmitajā vietā. Tomēr otrais brauciens viņu izpildījumā bija “netīrāks” un tas tika veikts 47,492 sekundēs, kas blīvo rezultātu dēļ lika atkāpties par vairākām pozīcijām.

Par šo sacensību uzvarētājiem sestdien tika kronēti Toni Egerts un Saša Benekens no Vācijas, no kuriem Šici divu braucienu summā atpalika par 1,138 sekundēm.

Sestdien gūtā uzvara Egertam un Benekenam pirmo reizi nodrošināja uzvaru arī šīs sezonas Pasaules kausa kopvērtējumā.

Visu goda pjedestālu sestdien aizņēma Vācijas sportisti, jo otro vietu izcīnīja Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, kuri uzvarētājiem piekāpās par 0,212 sekundēm, bet trešie bija Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamms.

Tikmēr jau otrajā Pasaules kausa posmā pēc kārtas kritienu piedzīvoja Gudramovičs ar Kalniņu, kuri turklāt šoreiz sacensības nevarēja turpināt un bija spiesti izstāsies.

Plkst.12 uz starta dosies dāmas, kur dalībnieču vidū būs Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode. Sacensības tiešraidē pārraidīs televīzijas kanāls “Best4Sport”.

Šici, tāpat kā Zirne un Aparjode piektdien startēja Nāciju kausa sacensībās. Brāļu divnieks ieņēma trešo vietu, kamēr Zirne un Aparjode dāmu konkurencē bija attiecīgi ceturtajā un astotajā pozīcijā, arī kvalificējoties pamatsacensībām.

Latvijas kamaniņu braucēji Dienvidkorejā atrodas jau otro nedēļu, jo pirms tam Phjončhanā norisinājās treniņu nedēļa, kurā lielākā daļa sportistu ieguva pirmo pieredzi šajā trasē.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl