Latvijas kamaniņu braucēji izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionāta stafetē

0 Komentāru
Latvijas kamaniņu braucēji izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionāta stafetē
AP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēji Ulla Zirne, Kristers Aparjods un Juris Šics/Andris Šics svētdien Lillehammeres trasē Norvēģijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionāta sacensībās komandu stafetē, trešo pozīciju gūstot arī Pasaules kausa piektā posma ieskaitē.

Par Eiropas čempioniem kļuva un Pasaules kausa posmā uzvarēja Austrijas komanda, kuras sastāvā bija Madeleine Egle, Dāvids Glairšers un Tomass Štoijs/Lorencs Kellers. Austrieši summā trasi veica divās minūtēs un 36,912 sekundēs.

Otro vietu izcīnīja Itālija, kas Austrijai zaudēja 0,108 sekundes, bet trešā palika Latvija, kas atpalika par 0,631 sekundi.

Ceturtajā vietā 0,026 sekundes aiz Latvijas bija Vācija, piekto vietu ieņēma Krievija, bet pirmo sešinieku noslēdza Slovākija.

Stafetes sacensībās piedalījās 11 komandas.

Sezonas pirmajos divos posmos komandas stafetē, kur Latviju pārstāvēja brāļi Šici, Aparjods un Zirne, izdevās izcīnīt piekto vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā stafetē līdere ar 255 punktiem ir Itālija, tālāk ar 245 punktiem ir Austrija, bet trijnieku ar 215 punktiem noslēdz Vācija. Ceturtā ar 201 punktu ir Krievija, bet Latvija ar 180 punktiem ir stabilā piektajā pozīcijā.

Pirms tam individuālajās sacensībās neviens no latviešiem neizcēlās ar augstvērtīgiem rezultātiem.

Turpinājumā janvāra pēdējā nedēļas nogalē pasaules labākie kamaniņu braucēji pulcēsies Siguldā uz sezonas sesto posmu.
0 Komentāru