Latvijas kamaniņbraucēji veiksmīgo Vinterbergas posmu noslēdz ar bronzu stafetē

0 Komentāru
Latvijas kamaniņbraucēji veiksmīgo Vinterbergas posmu noslēdz ar bronzu stafetē
INTERNATIONAL LUGE FEDERATION

Latvijas kamaniņu braucēji Elīza Cauce, Kristers Aparjods un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš svētdien Vinterbergas trasē izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausa pirmspēdējā, astotā, posma komandu stafetes sacensībās.

Stafetē gan nepiedalījās Pasaules kausa vadošās komandas Vācija, Austrija, ASV un Kanāda, bet uzvarētāja Krievija nebija savā optimālajā sastāvā. Lielākā daļa šo valstu sportistu slikti sagatavotās trases dēļ boikotēja posmu, bet stafetē piedalījās tikai sešas valstis.

Prognozētā vēja dēļ stafetes sacensības tika rīkotas stundu ātrāk nekā paredzēts, bet maču laikā trasē sāka līt.

Krievijas komanda, kuras sastāvā bija Tatjana Ivanova, Semjons Pavļičenko un Aleksandrs Deņisovs/Vladislavs Antonovs, finišēja pēc divām minūtēm un 36,848 sekundēm.

Otrās vietas ieguvēja Itālija zaudēja 0,494 sekundes, bet Latvija atpalika vēl 0,105 sekundes. Teju divas sekundes latviešiem zaudēja Polija, piektā bija Slovākija, bet sesto vietu ieņēma Ukraina.

Jau ziņots, ka šajā nedēļas nogalē sieviešu sacensībās savu pirmo uzvaru karjerā svinēja Cauce, vīru mačos sudrabs bija Aparjodam, bet divniekos tāda paša kaluma godalgu izcīnīja Gudramovičs/Kalniņš.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 395 punktiem ir Itālija, otro vietu ar 361 punktu ieņem Krievija, bet trešā ar 320 punktiem ir Latvija, kas par pieciem punktiem apsteidz Vāciju

0 Komentāru