Komentāri
Latvijas izlases florbolists Krūmiņš: Čehijas izlasē varam ieķerties, bet norvēģi ir jāņem
Foto: LETA ()

Latvijas florbola izlase “var ieķerties” pasaules čempionāta duelī ar Čehiju, savukārt Norvēģiju obligāti nepieciešams uzvarēt, uzskata viens no valstsvienības līderiem Morics Krūmiņš.

Pasaules čempionāts sākās sestdien, kad Latvijas izlase vairāk nekā 8000 skatītāju klātbūtnē ar 2:7 zaudēja astoņkārtējai čempionei Zviedrijai. Nākamajā cīņā tā jau svētdien sacentīsies ar Čehiju, bet otrdien gaidāms apakšgrupas pēdējais mačs pret Norvēģiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienkārši fantastiskas emocijas. Kad uznācām laukumā, pirmajā brīdī noskrēja tirpiņas. Bija patīkami būt mājās un spēlēt pilnas arēnas priekšā. Tāds atbalsts! Paldies visiem, kuri ieradās,” pēc dueļa ar Zviedriju žurnālistiem pauda Krūmiņš. “Bija lieliski dzirdēt, kad visi bļāva “Latvija! Latvija!”, kas mūs dzina uz priekšu.”

Foto

“Pasaules čempionāts florbolā ir augstākais punkts, ko var sasniegt. Pasaules čempionāts un turklāt Latvijā, tas ir neizsakāmi. Bija arī draugi no Somijas, kuri manis atbalstīšanu apvienot ar Rīgas naktsdzīves izbaudīšanu,” stāstīja Krūmiņš, kurš ikdienā spēlē Somijas komandā “Nokian KrP”.

Zīmīgi, ka arī pirms diviem gadiem pasaules čempionāta atklāšanas spēlē spēkojās Zviedrija un Latvija, tāpēc Krūmiņš pauž, ka šoreiz satraukums nav bijis. “Pirms diviem gadiem bija sliktāka pieredze pret Zviedriju. Toreiz biju satraucies, bet šogad par to nedomāju. Gāju laukumā un darīju visu, ko varēju.”

“Nedaudz nosēdāmies otrajā periodā, sākām spēlēt zemāk. Zviedri ar savu spēles stilu mūs iespieda stūros un aiz vārtiem. Paši arī laidāmies vaļīgāki. Tāpēc viņiem radās momenti,” teica aizsargs. “Domāju, ka šāds rezultāts pret pasaules čempioniem ir apmierinošs. Varējām labāk, varēja iekrist vēl daži vārti. Aizsardzība visu izšķīra nianses, pozīcijas izvēles, kuru dēļ zaudējām vārtus. Zviedrijas speciālists, kurš strādā Latvijas izlasē, palīdzēja, nāca klajā ar pāris idejām kā spēlēt un kā pārvarēt presingu. Strādājām pie niansēm.”

Arī Krūmiņš nenoliedza, ka Latvijas izlasei galvenās cīņas vēl tikai ir priekšā. “Čehijas un Norvēģijas spēli nedaudz paskatījos. Čehos varam ieķerties, bet norvēģi ir jāņem.”

“Izlašu spēlēs ātrums un intensitāte ir daudz lielāka nekā esmu pieradis Somijas čempionātā. Mači ir agresīvāki, vairāk spēlē ar augumu, ir kontaktcīņas, turklāt spēlējām pret pasaules čempioni. Bija nedaudz ātrāk, bet jūtu, ka kādreiz varētu spēlēt Zviedrijas superlīgā. Tas temps nav nemaz tik augsts,” teica florbolists. “Pret pasaules čempioniem dabūjām pozitīvas emocijas, uz tādas nots arī turpināsim. Sākām augstākajā līmenī, turpināsim tālāk pret pārējiem.”

Lasi vēl