Latvijas hokejisti uz skrituļslidām izcīna astoto vietu FIRS pasaules čempionātā

Latvijas vīriešu izlase hokejā uz skrituļslidām (inline) sestdien ierindojās astotajā vietā Itālijā notiekošā Starptautiskās Skrituļslidu sporta federācijas (FIRS) pasaules čempionātā.

Spēlē par astoto vietu Latvijas izlase ar 3:6 (3:3) piekāpās Argentīnai. Lai gan pēc pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 3:3, otrajā puslaikā argentīnieši guva trīs bezatbildes vārtus.

Latvijas labā divus vārtus iemeta Aleksandrs Galkins, kamēr reizi izcēlās Roberts Jekimovs.

Šo turnīru Latvija sāka ar savā apakšgrupā ieņemtu trešo vietu, bet ceturtdien ceturtdaļfinālā tā ar 3:5 zaudēja ASV izlasei. Savukārt pusfinālā par 5.-8.vietu piektdien ar 3:5 nācās piekāpties Kanādai.

Pēdējo gadu labāko sasniegumu FIRS pasaules čempionātā Latvijas izlase guva pērn, izcīnot ceturto vietu.

Pagājušajā nedēļā FIRS pasaules čempionātu pieticīgi aizvadīja Latvijas sieviešu un vīriešu junioru izlases. Dāmas turnīru noslēdza 14.vietā, bet juniori palika 16.pozīcijā 18 komandu vidū.

Cita Latvijas izlase šobrīd piedalās arī Austrijā notiekošajā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkotā 2017.gada pasaules čempionāta (PČ) Eiropas reģiona kvalifikācijas turnīrā, kur šobrīd komanda guvusi trīs uzvaras tikpat mačos, un turpinājumā cīnīsies par vietu pamatturnīrā.