Latvijas handbola izlase otro reizi divu dienu laikā EČ kvalifikācijā piekāpjas Norvēģijai

0 Komentāru
Latvijas handbola izlase otro reizi divu dienu laikā EČ kvalifikācijā piekāpjas Norvēģijai
HANDBALL.LV

Latvijas vīriešu handbola izlase ceturtdien Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas cikla spēlē Valmierā otro reizi divu dienu laikā ar 17:36 zaudēja Norvēģijai.

Latvijas izlasē trīs vārti Nilam Kreicbergam, bet ar diviem “goliem” izcēlās Elvijs Borodovskis, Dainis Krištopāns, Andis Ērmanis, Egils Politers un Nils Aivis Miķelsons. Norvēģijas valstsvienībā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Kevins Guliksens, kamēr vēl trīs handbolisti guva pa četriem “goliem”.

Pirmos vārtus spēlē pēc trim spēlētām minūtēm guva Egils Politers, bet norvēģi pēc minūtes jau bija vadībā ar rezultātu 2:1. Puslaika desmitajā minūtē septiņu metru soda metienu realizēja Nils Kreicbergs, bet Oskars Arājs brīdi vēlāk nokārtoja neizšķirtu 4:4. Neizšķirts pēc tam bija vēl četras reizes līdz viesi 21.minūtē pēc ilgāka pārtraukuma ieguva divu vārtu pārsvaru – 10:8.

Puslaika pirmajā pusē vārtsargam Artūram Kuģim labu sniegumu vārtos palīdzēja demonstrēt komandas biedru aktīvā spēle aizsardzībā, bet, tuvojoties pārtraukumam, latvieši aizsardzībā sāka darboties pasīvāk, tādējādi norvēģiem lēnām spējot atrauties. Sanders Sagosens 23.minūtē guva Norvēģijas izlases 12.vārtus, bet pēc trim minūtēm viņš panāca 14:10. Latvijas izlasē līdz puslaika beigām vēl vienus vārtus guva Andis Ērmanis.

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs Latvijas izlase bija guvusi trīs vārtus, bet norvēģi par diviem vairāk, rezultāta tablo vēstot 22:14. Pateicoties Daiņa Krištopāna aktivitātei, Latvijas izlase nākamo minūti spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet komandas vienādos sastāvos atstāja Politers. Pirmo reizi desmit vārtu pārsvaru norvēģiem nodrošināja Kevina Guliksena precīzais metiens mača 47.minūtē.

Nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām Latvijas izlase divreiz kļūdījās saspēlē uzbrukumā, kas norvēģim ļāva gūt divus vieglus vārtus pretuzbrukumā (32:17). Sandris Veršakovs pēc Guliksena precīzā metiena ātrajā uzbrukumā pieprasīja pārtraukumu. Pusminūti savus 11.vārtus Norvēģijas izlases sastāvā guva Guliksens, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 36:17 norvēģu labā.

Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases galvenais treneris Sandris Veršakovs veica divas izmaiņas sastāvā. Ceturtdienas spēlē, atšķirībā no trešdienas, piedalījās divi ASK/LSPA komandas spēlētāji – Kristers Rihards Ozols, kurš izlasē bija aizvadījis tikai vienu spēli, un Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, kuram šī bija debija izlasē.

Savukārt šajā spēlē nepiedalījās divi Dobeles “Tenax” handbolisti – Emīls Kurzemnieks un līnijas spēlētājs Antons Šuleiko.

2.maijā Latvijas valstsvienība savā pēdējā kvalifikācijas turnīra spēlē viesosies Baltkrievijā.
0 Komentāru