Latvijas handbola izlase EČ kvalifikācijas mačā tiekas ar Zviedriju

Komentāri
Latvijas handbola izlase EČ kvalifikācijas mačā tiekas ar Zviedriju
Foto: HANDBALL.LV

Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlase pēdējās divas spēles aizvadīs ar 3. grupas spēcīgākajām komandām Zviedriju un Slovēniju. Trešdien Latvija tiekas ar grupas līderiem Zviedrijas handbolistiem, bet sestdien mūsu komanda kvalifikācijas turnīru pabeigs ar maču pret Slovēniju.

Abas izlases ir pasaules TOP komandas – zviedri ir olimpiskie vicečempioni, bet pirms tam arī četrkārtējie Eiropas un pasaules čempioni, savukārt Slovēnija pēdējos divos pasaules čempionātos ierindojās attiecīgi 4. un 8. vietā.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Zviedru rindās ir 9 spēlētāji no Vācijas 1. bundeslīgas klubiem, bet pārējie – no labākajiem Ungārijas, Dānijas un Zviedrijas klubiem. Nav nekādas nozīmes līdz ar to vairs spriest par to, pēc kā zviedri atbraukuši uz Dobeli – tikai pēc uzvaras, kas viņiem nodrošinās vietu finālturnīrā. Slovēņiem ir jauns galvenais treneris, savulaik viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē Veselins Vujovičs, slovēņiem nebūs dažu pamatspēlētāju, taču viņiem ir plaša augstas klases spēlētāju izvēle, lai komandas spēks no tā īpaši nemazinātos. Latvijas izlasē pret zviedriem nespēlēs Dainis Krištopāns (nepaspēs ierasties no Kataras), toties ierindā būs viens no Vācijas 2.bundeslīgas rezultatīvākajiem spēlētājiem Aivis Jurdžs. Latvijas izlasei šajās spēlēs nav, ko zaudēt (pašreiz ar 4 punktiem esam savā grupā trešie, zviedriem – 7, slovēņiem – 5 punkti, bet slovākiem – nav punktu) un tamlīdzīgos gadījumos nereti arī tiek sagādāti lielākie pārsteigumi…”

EČ kvalifikācijas spēle kanālā VSB un portālā Skaties.lv:

Trešdien, 10. jūnijā

19.30 Latvija – Zviedrija

Lasi vēl