Komentāri
“Latvijas Gada balvas sportā 2017” izmaksās gandrīz 92 000 eiro
Foto: F64

Sporta pasākumu “Latvijas Gada balva sportā 2017” par 91 518 eiro organizēs SIA “Igo Japiņa sporta aģentūra”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumu bija izsludinājusi Latvijas Olimpiskā komiteja, iepirkumu organizējot kā sarunu procedūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunu procedūra piemērota saskaņā ar nepieciešamību ievērot izņēmuma tiesību, tai skaitā intelektuālā īpašuma tiesību, aizsardzību, skaidrots iepirkumā. Pretendentam SIA “Igo Japiņa sporta aģentūra” pieder reģistrēta preču zīme “Latvijas Gada Balva sportā”, kā arī autortiesības uz pasākumā “Latvijas Gada balva sportā” izmantotajiem mākslinieciskajiem un tehniskajiem risinājumiem, līdz ar to pasūtītājam nav bijis iespēju izvēlēties atbilstošāko piedāvājumu cita veida iepirkuma procedūrā.

Portālā “Firmas.lv” pieejamā informācija liecina, SIA “Igo Japiņa sporta aģentūra” pieder Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidentam Igo Japiņam. Uzņēmums dibināts 1998.gadā, un pērn tas apgrozījis 223 397 eiro, 2016.gadu noslēdzot ar 2959 eiro peļņu.

2016.gada Latvijas Gada balvu sportā par 85 455 eiro organizēja SIA “Prospero”. Toreiz iepirkums tika organizēts, piešķirot līguma slēgšanas tiesības, iepriekš nepublicējot paziņojumu par līgumu. Iepirkumā tika norādīts, ka pretendentam pieder autortiesības uz sporta pasākumu “Latvijas Gada Balva sportā” un tajā izmantotajiem mākslinieciskajiem un tehniskajiem risinājumiem, kā arī pieder attiecīgās vārdiskās un grafiskās preču zīmes.

Šogad pasākums norisināsies 21.decembrī kinoteātrī “Splendid Palace”, Rīgā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl