Latvijas fitnese modele Samanta Balode izcīna uzvaru vēsturē pirmajā IFBB tiešsaistes Eiropas čempionātā

Pievienot komentāru
Latvijas fitnese modele Samanta Balode izcīna uzvaru vēsturē pirmajā IFBB tiešsaistes Eiropas čempionātā
ALEKSEJS BELOKOPITOVS

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās pirmais IFBB tiešsaistes Eiropas čempionāts fitnesā un bodibildingā. Vēsturisks notikums fitnesa sporta veidā.

Pateicoties 21. gadsimta tehnoloģijām, sporta entuziastiem no visas Eiropas tika dota iespēja savā starpā sacensties dažādās sporta disciplīnās. Sacensības norisinājās tiešsaistē un ilga 4 dienas, kurās tika vērtēti sportisti pēc iesūtītiem foto un video materiāliem.

Pirmajā IFBB Online Eiropas čempionātā piedalījās 90 dalībnieki no 15 Eiropas valstīm. Latvijas komandu pārstāvēja 6 dalībnieces, startējot divās kategorijās – fit model un bikini fitness. Katram sacensību dalībniekam bija jāsagatavo sava prezentācija, kas atbilst konkrētās kategorijas noteikumiem. E-čempionāts bija liels izaicinājums kā sportistiem un viņu treneriem, tā arī sacensību organizatoriem un tiesnešiem.

Divkārtēja IFBB Pasaules un Eiropas fit model čempione Samanta Balode arī šajā čempionātā ierindojās 1. vietā, saglabājot savu augsto statusu Eiropas un pasaules līmenī.

Apsveicam Latvijas sportistes ar veiksmīgo dalību IFBB Online Eiropas čempionātā fitnesā.

Latvijas sportistu rezultāti:

Fit model:

Samanta Balode – 1. vieta

Tatjana Gavrilenko – 8.vieta

Agnese Šaburova – 11.vieta

Jekaterina Malnača –  12.vieta

Bikini fitness:

Marina Zvančuka – 5. vieta

Jekaterina Arhipova – 12.vieta

Samantas Balodes, Nr.63, uzstāšanās finālā: