Komentāri
Latvijas fitnesa sportistes Andriksone un Indriča veiksmīgi startē IFBB Starptautiskajās sacensībās Maltā
Foto: IGOR KOPCEK

  Otrdien mājup no Maltas galvaspilsētas Valletas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas piedalījās savās pirmajās šī gada Starptautiskajās sacensībās ”IFBB Diamond Cup 2017”.

Latvijas delegācijas sastāvā valsti pārstāvēja bikini fitnesa sporta veida pārstāves Kristīne Indriča un Ivanda Andriksone, LBFBF prezidente Kristīne Vederņikova un IFBB Starptautiskās kategorijas tiesnesis Vladimirs Belovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

IFBB Diamond Cup pirmo reizi notika Maltā un pulcēja 284 sportistus no 38 pasaules valstīm! Sportistu sagatavotības līmenis bija ļoti augsts, un turnīrs pulcēja daudzus Eiropas un pasaules čempionus un godalgoto vietu ieguvējus!

Foto

Bikini fitnesa sportistes tika iedalīts sešās auguma kategorijās, kur kopējais dalībnieču skaits sasniedza 72 sportistes. Latvijas sportistes veiksmīgi uzsāka turnīru un katra iekļuva savas kategorijas finālā.

Finālā meitenes uzrādīja teicamu sniegumu un prezentāciju un tika atzinīgi novērtētas no Starptautiskās tiesnešu brigādes puses. Ivanda Andriksone ieguva 5.vietu kategorijā bikini fitness -172cm, bet Kristīne Indriča ierindojās 6.vietā kategorijā bikini fitness +172cm.

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija apsveic Latvijas izlasi ar ļoti veiksmīgo dalību sacensībās un turpina gatavošanos nākamajiem sezonas startiem, tai skaitā IFBB Latvijas Čempionātam 2017,  kas notiks jau drīz, š.g. 23.aprīlī Rīgā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl