Latvijas fitnesa skaistules piedalās jutekliskā sesijā

Komentāri
Latvijas fitnesa skaistules piedalās jutekliskā sesijā
Foto: ALEKSEJS BELOKOPITOVS

Pavisam īsu brīdi pirms IFBB Latvijas čempionāta bikini fitnesā, kas svētdien, 23.aprīlī notiks  koncertzālē “Studio 69”, projekta “Fit Model Latvija 2017” dalībnieces piedalījās  jutekliskā fotosesijā zīmola “Change” apakšveļā.

Šoreiz tradicionālā fotosesija zīmola “Change” elegantajā  apakšveļā notika ārpus Rīgas, proti Talsu rajonā, un tā varēja notikt pateicoties Elitas Blumbahas atbalstam. Foto autors ir Aleksejs Belokopitovs, par make up rūpējās māksliniece Ella Bačarova.

Foto

IFBB Latvija fitnesa projektu atbalstītāja “Change” zīmola izsmalcināto apakšveļu redzēsim arī projekta fināla uznācienā 23.aprīlī Studio69 Koncerta zālē. Notiks atsevišķš defilē “Change” veļā! Aicinām visus nākt un atbalstīt meitenes, un klātienē pārliecināties par katras dalībnieces progresu un izaugsmi.

Projekta organizētājs: Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Projekta koordinētājs un idejas autors: LBFBF prezidente Kristīne Vederņikova.

Projekta atbalstītāji: sporta klubu tīkls MyFitness, Change lingerie, Citysport Latvija, Mangaļi, BELKA, Riverside House Riga, CIDO.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl