Latvijas cīkstonis Cirkunovs UFC duelī spēkosies ar moldovu debitantu

0 Komentāru
Latvijas cīkstonis Cirkunovs UFC duelī spēkosies ar moldovu debitantu
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas pussmagā svara jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Mihails Cirkunovs savā trešajā cīņā prestižās UFC organizācijas rindās spēkosies ar debitantu Jonu Kutelabu no Moldovas. Duelis gaidāms 18.jūnijā cīņu šovā Otavā.

Cirkunovs UFC debitēja pērn augustā, kad pirmajā raundā ar tehnisko nokautu pieveica amerikāni Danielu Džoliju, bet savā otrajā cīņā viņš februārī otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu pārspēja Aleksu Nikolsonu, kuram turklāt salauza žokli.

Ieskaitot arī MMA sacensības, Cirkunovs uzvarējis jau sešās cīņās pēc kārtas, turklāt iepriekšējās piecas bija noslēgušās pirmajā raundā. Savukārt MMA karjerā kopā viņš 13 cīņās guvis 11 uzvaras. Savukārt pašlaik 22 gadus vecais Kutelaba līdz šim lielākoties cīnījies Centrāleiropā un 12 profesionālās karjeras dueļos ticis pie 11 panākumiem, turklāt desmit no tiem svinēti pirmajā raundā.

Pašlaik 29 gadus vecais Cirkunovs pirms vairāk nekā 15 gadiem kopā ar vecākiem emigrēja uz Kanādu, kur dzīvo arī pašlaik, tomēr saikni ar Latviju nav zaudējis un, piemēram, pērn par debiju UFC savā tvitera kontā paziņoja latviski.

Cirkunovs ir tikai otrais Latvijas cīkstonis, kurš noslēdzis līgumu ar UFC, – 1997.gadā zem šīs organizācijas karoga vienu dueli aizvadīja divkārtējais Eiropas čempions amatieru boksā Jurijs Vauļins.

0 Komentāru