Komentāri
Latvijas bokseris Mairis Briedis noslēdz līgumu ar TRU-FIT
Foto: LETA ()

Latvijas fitnesa uztura un apģērba kompānija TRU-FIT un Latvijas profesionālais bokseris Mairis Briedis ir noslēguši ilgtermiņa sadarbības līgumu, tādejādi ”TUR-FIT” sniedzot neatsveramu atbalstu esošā WBC Pasaules čempiona jostas obligātā pretendenta ceļā uz jaunām boksa virsotnēm.

”Esmu ļoti priecīgs, ka panākumiem boksa ringā līdzi nāk arī jaunas iespējas sadarboties ar kompānijām, kas ir gatavas atbalstīt mani personīgo mērķu sasniegšanā. Īpašs prieks ir par katru Latvijas kompāniju, kas cīnās par savu vietu tirgū un paralēli ir gatavi atbalstīt vietējos sportistus – te velku paralēles ar savu dzīves pārliecību, ka vienmēr vispirms ir jāatceras par savējiem,” uzsver Mairis Briedis, komentējot jauno sadarbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”TRU-FIT ir fitnesa uztura un apģērba izplatītāji, kas jau kopš 2009. gada piedāvā saviem klientiem tikai augstākās kvalitātes produktus no Eiropas, ASV un Kanādas (līdz šim zināms kā Xpower). Latvijas kompānija regulāri atbalsta sporta sacensības, kā arī vietējos atlētus, kuri ar saviem panākumiem nes valsts vārdu plašajā pasaulē. Sadarbība ar Mairi Briedi Mums ir liels gods, jo sekojam viņa gaitām profesionālajā boksā kopš pašiem pirmsākumiem, un ar lepnumu atbalstīsim Mairi ceļā uz virsotnēm”, norāda TRU-FIT vadītājs Normunds Mucenieks.

”TRU-FIT mēŗkis ir sniegt cilvēkiem jaunas zināšanas par Fitnesa uzturu un veselīgu dzīvesveidu, un Mairi šī mērķa sasniegšanai redzam kā lielisku paraugu, lai nestu veselīgas attieksmes pret dzīvi aicinājumu sabiedrībā,” noslēdz Mucenieks.

Mairis Briedis ir WBC sudraba, IBF starpkontinentālās un IBA pasaules čempiona jostu ipašnieks un šābrīža WBC pasaules čempiona jostas obligātais pretendents. Profesionālā boksa portāla Boxrec reitingā Latvijas labākais bokseris, ierindojas 2.vietā starp pasaules labākajiem smagsvariem (līdz 90.7kg) un 20 aizvadītajās cīņās nav piedzīvojis nevienu zaudējumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl