Latvija stiprina savas pozīcijas Pasaules Dambretes federācijā

0 Komentāru
Latvija stiprina savas pozīcijas Pasaules Dambretes federācijā
PUBLICITĀTES FOTO

Aizvadītais gads bijis izaicinājumu pilns un iespaidojis gan mūsu personiskās dzīves, gan arī sporta industriju, tostarp dambretes pasauli – beidzot ir pavēries pozitīvāks skatījums uz dambretes sporta attīstību Latvijā un pasaulē.

Šā gada 3. jūlijā norisinājās Pasaules Dambretes federācijas (FMJD) vēlēšanas, kurās par federācijas prezidentu tika ievēlēts Jaceks Pavlickis no Polijas, bet par ģenerālsekretāru uz četriem gadiem tika ievēlēts Latvijas dambretes meistars un bijušais Latvijas Dambretes federācijas prezidents Roberts Misāns, kurš ir gatavs veltīt savu laiku šā sporta veida attīstībai un pacelt dambreti vēl nebijušā līmenī.

Misāns ar dambreti nodarbojos kopš septiņu gadu vecuma un jauniešu gados spēja sasniegt atzīstamus rezultātus pasaules līmenī. Viņš ir četrkārtējs pasaules un deviņkārtējs Eiropas čempions dambretē. Esot kapteinim ar pieaugušo izlasi izcīnījis sudraba un bronzas godalgas pasaules līmenī. Dambretei ir bijusi nozīmīga loma gan Misāna personības izaugsmē un panākumos, gan biznesā.

Patlaban viņš līdzīpašnieks starptautiska tīkla mediju aģentūrai “Initiative Latvia”, kas triju gadu laikā kļuvusi par savas industrijas tirgus līderi, kā arī ir līdzīpašnieks starptautiska tīkla digitālajai aģentūrai Latvijā ”Reprise. Bez mediju un mārketinga industrijas Misāns ir papildu iesaistījies dažādos e-komercijas un IT platformu izveides projektos. Šo uzņēmumu vadības amati ļauj viņam sniegt spēcīgu atbalstu arī dambretei, iesaistot lielu cilvēkresursu, kas ir gatavi viņu atbalstīt ar dambreti saistītos projektos, lai veicinātu Latvijas dambretes atpazīstamību pasaulē.

Kopā ar sievu Oļesju Roberts audzina divas meitas, kuras arī aktīvi nodarbojas ar dambretes sportu. Pirms pieciem gadiem tika radīta komerciāla dambretes skola ”Domātprieks”, kur kā trenere aktīvi darbojas Roberta sieva, kura pati ir izcila un pasaulē atzīta dambretiste, bet ar biznesa pusi darbojas Misāns. ”Domātprieks” ir veiksmīgi nesis Latvijas vārdu pasaulē un savā kontā var lepoties ar medaļām un sasniegumiem pasaules līmenī.

Kļūstot par FMJD ģenerālsekretāru, Roberts Misāns ir uzstādījis nopietnus mērķus ne tikai pasaules dambretes vadībā, bet arī Latvijas dambretes attīstībā. Misāns vēlas atgādināt, ka prāta sports veido gudrāku sabiedrību kopumā, tādejādi cerot uz lielāku Latvijas ieinteresētību un iesaisti dambretes sportā.

Foto: ROBERTS MISĀNS, PUBLICITĀTES FOTO

0 Komentāru