Latviešu vīriešu kamaniņu braucēji ārpus TOP10 pasaules čempionātā, Aparjodam sudrabs U23 ieskaitē

0 Komentāru
Latviešu vīriešu kamaniņu braucēji ārpus TOP10 pasaules čempionātā, Aparjodam sudrabs U23 ieskaitē
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas kamaniņu braucēji Inārs Kivlenieks un Kristers Aparjods svētdien Vinterbergā izcīnīja 11. un 12.vietu pasaules čempionāta sacensībās, otrajam no viņiem gūstot sudraba godalgu U-23 vecuma grupā.

Tikmēr Riks Kristens Rozītis ieņēma 16.vietu, bet Artūrs Dārznieks bija 21.pozīcijā.

Sesto reizi par pasaules čempioni tika kronēts vācietis Fēlikss Lohs, kurš uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā bija otrais.

Sudraba godalgu tikmēr izcīnīja austrietis Reinhards Egers, kurš Loham divu braucienu summā zaudēja sekundes vienu desmitdaļu, bet trešais bija krievs Semjons Pavļičenko, kurš atpalika 0,113 sekundes.

Kivlenieks Loham zaudēja 0,600 sekundes, braucienos ieņemot desmito un 13.pozīciju, bet Aparjods bija 0,635 sekundes lēnāks, braucienos tiekot pie 13. un astotās vietas.

Rozītis Loham zaudēja 0,868 sekundes, bet Dārznieks piekāpās par 1,127 sekundēm.

U-23 konkurencē uzvarēja krievs Romāns Repilovs, kurš kopēja ieskaitē bija sestais, bet sudrabu šajā vecuma grupā guva Aparjods.

Pasaules čempionātā startēja 38 kamanas, no kurām otrajam brauciena pielaida 25 labākās pēc pirmā brauciena.

Savukārt plkst.16.50 sāksies komandu stafete.

Jau ziņots, ka piektdien sprinta sacensībās pirmajā sešiniekā iekļuva Andris un Juris Šici, kuri bija ceturtie divnieku sacensībās, kā arī Kristers Aparjods, kurš bija piektais vīru sacīkstēs.

Savukārt sestdien divnieku sacensībās Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš guva ceturto vietu, bet uzreiz aiz viņiem bija Šici, kamēr Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs planētas meistarsacīkstēs ierindojās devītajā vietā.

Tikmēr dāmu konkurencē Ulla Zirne izcīnīja negaidīti augsto sesto vietu, bet Elīza Cauce bija 11.pozīcijā, kamēr Kendija Aparjode pirmajā braucienā krita un līdz finišam netika.

0 Komentāru